Fizjoterapeuta

mgr Jakub Hofmann

Informacje o lekarzu

Specjalizacja: Fizjoterapeuta

Stopień: -

Dział: Fizjoterapia

Fizjoterapeuta

mgr Jakub Hofmann

Swoje doświadczenie zdobywałem w szpitalach uniwersyteckich, poradniach rehabilitacyjnych oraz drużynach sportowych. Obecnie współpracuję z klubem piłkarskim WKS Wierzbice.

Chęć poznania tajemnic, jakie skrywa ludzkie ciało sprawia, że nieustannie rozwijam swoje umiejętności na specjalistycznych szkoleniach z zakresu fizjoterapii.

Dzięki temu sprawnie odnajduję się w dolegliwościach związanych z: przeciążeniem układu ruchu, stanach pourazowych i pooperacyjnych, oraz tych, za które odpowiedzialny jest stres i życie w ciągłym biegu.

Wierzę, że wysłuchanie potrzeb pacjenta i wnikliwa analiza jego problemów pozwoli uzyskać trwałe i zadowalające efekty.

  • rehabilitacją pourazową/ortopedyczną
  • rehabilitacją sportową
  • urazami przeciążeniowymi
  • leczeniem bólu kręgosłupa, barku, biodra i stopy
  • fizjoterapią, edukacją i prewencją urazów w kolarstwie
  • leczeniem napięciowych bólów głowy
  • treningiem funkcjonalnym i pooperacyjnym

Zarejestruj się online

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Filip Zając

Koordynator Fizjoterapii

Osoba zarządzająca częścią fizjoterapii w Centrum Medycznym Sports Medic. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym gabinecie fizjoterapii oraz w klubie sportowym Gwardia Wrocław z którym współpracuje nadal.

W SportsMedic odpowiedzialny jest za sprawne funkcjonowanie części fizjoterapii co pozwala pacjentom na szybki powrót do sprawności.

Patrycja Marszałek Sports Medic

Patrycja Marszałek

Menedżer placówek Sports Medic

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu – Kierunek Zdrowie Publiczne. Związana z ochroną zdrowia od 2012 r., swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w prywatnych jak i państwowych placówkach medycznych m.in. Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W SportsMedic zajmuje się kompleksowym zarządzaniem rejestracją, przeprowadza rekrutację oraz szkolenie
nowych pracowników, opracowuje i wdraża efektywny model sprawnie i rzetelnie działającej rejestracji.
Ponadto do jej obowiązków należy kompleksowa opieka nad pacjentami kierowanymi na zabiegi operacyjne w
Naszej placówce SportsMedic Clinic oraz ścisła współpraca z personelem medycznym.

Sebastian Młyńczak

Dyrektor placówek Sports Medic

Dyrektor zarządzający Centrum Medycznym SportsMedic Sp. z o.o.. Z zarządzaniem w ochronie zdrowia związany od 2008 roku, doświadczenie zawodowe zdobywał w największych placówkach zdrowotnych na dolnym śląsku, m.in: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza- Radeckiego, Milickie Centrum Medyczne, Wrocławskie Centrum Zdrowia.

W SportsMedic odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie i budowanie wizerunku placówki oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju Centrum. Ponadto do jego obowiązków należy pozyskiwanie i rozbudowa struktury kadry oraz budowanie relacji biznesowych i partnerskich w zakresie współpracy z innymi podmiotami.

Kajetan Maćkowiak

Właściciel

Kajetan Maćkowiak to właściciel Sports Medic, który posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu branży startupowej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe pozwala mu na efektywne rozwijanie biznesu oraz zarządzanie działaniami marketingowymi. Były koszykarz i pasjonat sportu, który swoją wiedzę i zdobyte na parkiecie doświadczenie przekuwa w realizowane na bieżąco sukcesy grupy kapitałowej Praise Group.