mgr Izabela Ilów-Pluta

trener

IZABELA_ILOW_PLUTA

Informacje o lekarzu

Specjalizacja: Trener

Stopień: Magister

Dział: Fizjoterapia

Umów się na wizytę

mgr Izabela Ilów-Pluta

trener

Izabela Ilów-Pluta Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Menedżer organizacji sportowej. Wyrozniona dyplomem roku za najlepsze wyniki oraz pracę magisterska. Certyfikowany trener personalny, instruktorka kulturystyki, fitnessu oraz tańca towarzyskiego. Pasja do sportów siłowych oraz tanecznych form ruchu spowodowała, iż zajęła się pogłębianiem wiedzy z branży fitness. Doświadczenia nabywała u najlepszych choreografów oraz trenerów podczas konwencji i warsztatów.

Z tańcem związana od najmłodszych lat. Uczestniczyła w workshopach z różnych technik tanecznych: latino, house, hip-hop. W czasie studiów związana z zespołem tańca ludowego “Kalina” przy AWF Wrocław. Czynna działaczka w Sekcji Sportów Siłowych LZS Olszanka – Pogorzela, a jej najwieksze osiągnięcie to medale na Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Uczestniczyła w szkoleniach z Dietetyki i Suplementacji, kierując się zasadą holistycznego podejścia do zdrowia. Organizatorka licznych imprez o tematyce rekreacyjno-sportowej oraz wychowawczej, a takze warsztatów kulinarnych/ o zdrowym żywieniu . Nauczyciel wychowania fizycznego oraz opiekun/wychowawca kolonijny.

Podczas zajęć stawia na technikę, indywidualne podejście, nie tracąc przy tym uśmiechu i przyjaznej atmosfery. 

Prowadzi fanpage o tematyce zdrowego stylu życia “Bonne Idee”. Uważa bowiem, że dbanie o siebie, aktywność, podróże i zdrowe gotowanie to z pewnością “Dobry pomysł”!  

Od tego roku również szczęśliwa, aktywna mama, która posiada uprawnienia do pracy z kobietami w ciąży i po porodzie.

Zaraża uśmiechem i sportowym bakcylem. Przekonajcie się sami, zapisując na trening. 

W pracy zawodowej zajmuje się:

  • poprawą ogólnej sprawności ruchowej oraz wytrzymałości
  • korekcją wad postawy
  • poprawą siły mięśni posturalnych oraz ruchomości stawów
  • treningiem medycznym dla kobiet w ciąży i po ciąży
  • poprawą proporcji sylwetki oraz wyników sportowych

Umów się na wizytę: