Ortopeda

dr n. med. Piotr Wodziński

Informacje o lekarzu

Specjalizacja: Ortopeda

Stopień: dr n. med.

Dział: Ortopedia

Ortopeda

dr n. med. Piotr Wodziński

Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w chirurgii artroskopowej i traumatologii sportowej. Uczestnik licznych kursów, instruktor technik artroskopowych.

Szczególnym obszarem zainteresowań są wielostrukturalne urazy stawu kolanowego i rekonstrukcje wielowięzadłowe, pierwotne i rewizyjne rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego z zewnątrzstawowymi tenodezami, uszkodzenia łąkotek – szycie różnymi technikami, allogeniczne przeszczepy.

👉 stawu kolanowego (uszkodzenia więzadeł krzyżowych, pobocznych, łąkotek, chrząstki stawowej, niestabilność stawu rzepkowo-udowego, zaburzenia osi)

👉 stawu skokowego (urazy skrętne, niestabilność, uszkodzenia chrząstki stawowej, konflikt przedni)

👉 barku (niestabilność, uszkodzenia ścięgien rotatorów, LHBT, zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego)

Zarejestruj się online

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Filip Zając

Koordynator Fizjoterapii

Osoba zarządzająca częścią fizjoterapii w Centrum Medycznym Sports Medic. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym gabinecie fizjoterapii oraz w klubie sportowym Gwardia Wrocław z którym współpracuje nadal.

W SportsMedic odpowiedzialny jest za sprawne funkcjonowanie części fizjoterapii co pozwala pacjentom na szybki powrót do sprawności.

Patrycja Marszałek Sports Medic

Patrycja Marszałek

Menedżer placówek Sports Medic

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu – Kierunek Zdrowie Publiczne. Związana z ochroną zdrowia od 2012 r., swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w prywatnych jak i państwowych placówkach medycznych m.in. Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W SportsMedic zajmuje się kompleksowym zarządzaniem rejestracją, przeprowadza rekrutację oraz szkolenie
nowych pracowników, opracowuje i wdraża efektywny model sprawnie i rzetelnie działającej rejestracji.
Ponadto do jej obowiązków należy kompleksowa opieka nad pacjentami kierowanymi na zabiegi operacyjne w
Naszej placówce SportsMedic Clinic oraz ścisła współpraca z personelem medycznym.

Sebastian Młyńczak

Dyrektor placówek Sports Medic

Dyrektor zarządzający Centrum Medycznym SportsMedic Sp. z o.o.. Z zarządzaniem w ochronie zdrowia związany od 2008 roku, doświadczenie zawodowe zdobywał w największych placówkach zdrowotnych na dolnym śląsku, m.in: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza- Radeckiego, Milickie Centrum Medyczne, Wrocławskie Centrum Zdrowia.

W SportsMedic odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie i budowanie wizerunku placówki oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju Centrum. Ponadto do jego obowiązków należy pozyskiwanie i rozbudowa struktury kadry oraz budowanie relacji biznesowych i partnerskich w zakresie współpracy z innymi podmiotami.

Kajetan Maćkowiak

Właściciel

Kajetan Maćkowiak to właściciel Sports Medic, który posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu branży startupowej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe pozwala mu na efektywne rozwijanie biznesu oraz zarządzanie działaniami marketingowymi. Były koszykarz i pasjonat sportu, który swoją wiedzę i zdobyte na parkiecie doświadczenie przekuwa w realizowane na bieżąco sukcesy grupy kapitałowej Praise Group.