Fizjoterapeuta

mgr Berenika Styczeń

Informacje o lekarzu

Specjalizacja: Fizjoterapeuta

Stopień: Student

Dział: Fizjoterapia

Fizjoterapeuta

mgr Berenika Styczeń

Jestem studentką V roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracę z pacjentami zaczęłam już od pierwszego roku dzięki praktykom i zajęciom w Centrach Rehabilitacji oraz Szpitalu Klinicznym. Jestem również trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Od 4 lat prowadzę zajęcia grupowe. Dodatkowo zajmowałam się kinezyterapią indywidualną i grupową osób starszych w Domu Opieki. Posiadam doświadczenie w treningach: funkcjonalnym i medycznym oraz masażu. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się znaleźć przyczynę i pomóc w rozwiązaniu problemu.

Prywatnie ćwiczę siłowo, biegam oraz tańczę. Często również jeżdżę na wycieczki górskie oraz rowerowe. Przez to, że sama mam kontakt ze sportem, wiem jak ważny jest ruch, a także potrafię zrozumieć jak bardzo każda kontuzja czy uraz są uciążliwe. Staram się podchodzić holistycznie do każdego pacjenta. Dzięki temu że jestem też dyplomowanym dietetykiem oraz uczestniczyłam w wielu kursach patrzę na przypadek całościowo. Edukacja pacjenta oraz jego świadomość na temat problemu jest dla mnie również ważnym elementem terapii.

  • bólami aparatu mięśniowo-szkieletowego
  • urazami oraz przeciążeniami układu ruchu
  • dolegliwościami wynikającymi z pracy siedzącej
  • rehabilitacją kontuzji sportowych
  • masażem leczniczym oraz sportowym
  • treningiem medycznym oraz funkcjonalnym
  • nauką prawidłowej postawy
  • nauką prawidłowego wykonywania ćwiczeń
  • zapobieganiem urazom sportowym

Zarejestruj się online

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Filip Zając

Koordynator Fizjoterapii

Osoba zarządzająca częścią fizjoterapii w Centrum Medycznym Sports Medic. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym gabinecie fizjoterapii oraz w klubie sportowym Gwardia Wrocław z którym współpracuje nadal.

W SportsMedic odpowiedzialny jest za sprawne funkcjonowanie części fizjoterapii co pozwala pacjentom na szybki powrót do sprawności.

Patrycja Marszałek Sports Medic

Patrycja Marszałek

Menedżer placówek Sports Medic

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu – Kierunek Zdrowie Publiczne. Związana z ochroną zdrowia od 2012 r., swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w prywatnych jak i państwowych placówkach medycznych m.in. Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W SportsMedic zajmuje się kompleksowym zarządzaniem rejestracją, przeprowadza rekrutację oraz szkolenie
nowych pracowników, opracowuje i wdraża efektywny model sprawnie i rzetelnie działającej rejestracji.
Ponadto do jej obowiązków należy kompleksowa opieka nad pacjentami kierowanymi na zabiegi operacyjne w
Naszej placówce SportsMedic Clinic oraz ścisła współpraca z personelem medycznym.

Sebastian Młyńczak

Dyrektor placówek Sports Medic

Dyrektor zarządzający Centrum Medycznym SportsMedic Sp. z o.o.. Z zarządzaniem w ochronie zdrowia związany od 2008 roku, doświadczenie zawodowe zdobywał w największych placówkach zdrowotnych na dolnym śląsku, m.in: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza- Radeckiego, Milickie Centrum Medyczne, Wrocławskie Centrum Zdrowia.

W SportsMedic odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie i budowanie wizerunku placówki oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju Centrum. Ponadto do jego obowiązków należy pozyskiwanie i rozbudowa struktury kadry oraz budowanie relacji biznesowych i partnerskich w zakresie współpracy z innymi podmiotami.

Kajetan Maćkowiak

Właściciel

Kajetan Maćkowiak to właściciel Sports Medic, który posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu branży startupowej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe pozwala mu na efektywne rozwijanie biznesu oraz zarządzanie działaniami marketingowymi. Były koszykarz i pasjonat sportu, który swoją wiedzę i zdobyte na parkiecie doświadczenie przekuwa w realizowane na bieżąco sukcesy grupy kapitałowej Praise Group.