Poznaj zespół specjalistów
Sports Medic

Co stoi za sukcesem naszego zespołu/personelu? Nasza kadra to nie tylko lekarze. Wieloletnie doświadczenie, ukończone kursy i nieustępliwość w ciągłym zdobywaniu wiedzy. To właśnie dzięki nim nasze centrum medyczne Sports Medic oferuje usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści

prostak

Ortopeda

dr n. med. Paweł Prostak

Absolwent wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doktor Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dyrektor Medyczny Centrum Medycznego SportsMedic.
Krzysztof-Ciechan

Ortopeda

dr n. med. Krzysztof Ciechan

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od prawie 13 lat związany z problematyką chirurgii urazowo-ortopedycznej. Szczególne zainteresowania to zmiany zwyrodnieniowe/pourazowe stawów biodrowych i kolanowych, korekcja paluchów koślawych (haluksów) oraz leczenie usprawniające (rehabilitacja sportowców, pooperacyjna).
wodziński

Ortopeda

dr n. med. Piotr Wodziński

Specjalista w zakresie chirurgii artroskopowej i traumatologii sportowej. Uczestnik licznych kursów, instruktor technik artroskopowych.
dragan

Ortopeda

dr hab. n. med. Szymon Dragan

Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Między innymi Kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu dla Dorosłych i Dzieci Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 
ad621039976da265044cbc6b963686da_large

Ortopeda

dr n. med. Michał Rutkowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywał podczas pracy jako asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im T. Marciniaka we Wrocławiu.
ORTOPEDA WROCŁAW. Lek. Jakub Jonkisz. Ortopeda sportowy. Leczenie stawów, urazów, kontuzji i zwyrodnień. Blokady, wiskosuplementacja (kwas hialuronowy), osocze bogatopłytkowe (PRP). Zabiegi ortopedyczne. Przychodnia Wrocław. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Ortopeda

lek. Jakub Jonkisz

Po ukończeniu studiów medycznych, a następnie odbyciu stażu podyplomowego, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego, rozpocząłem pracę w szpitalu MSW we Wrocławiu na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym. W marcu 2019 roku ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii.
1d402bf5e7c93f5a9fb3b5b5327d1eda

Ortopeda

lek. Tomasz Żóraw

Specjalista w zakresie chirurgii artroskopowej oraz urazów z zakresu medycyny sportowej. Największą pasja to szeroko pojęta chirurgia stawu kolanowego, jak również barku i stawu skokowego. Czynny zawodowo lekarz pracujący również na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu prowadząc zajęcia dla studentów w Katedrze Ortopedii i Traumatologii.
8f51762717a57ffa3f47c5c8db337aed

Ortopeda

lek. Mateusz Dłutowski

Lekarz Reprezentacji Polski U-19 w piłce nożnej (2021-obecnie) specjalizuje się w leczeniu sportowców a przede wszystkim piłkarzy mając wśród swoich pacjentów bardzo licznych zawodników Reprezentacji Polski, ekstraklasy i 1 ligi.
26ed56d404f366acb6da08c1001f26b8

Ortopeda

lek. Kajetan Starzyk

Dyplom lekarza medycyny uzyskałem na Uniwerystecie Medycznym we Wrocławiu w 2017 r. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu gdzie od czerwca 2019 roku odbywam szkolenie specjalizacyjne z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w Centrum Medycznym EMKA MED, Centrum Medycznym Goldencare oraz Centrum Medycznym Sportsmedic.
07b37a9b26ac15ef2e62e9e965d124f2

Ortopeda

lek. Damian Czajka

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń i urazów narządu ruchu.
_mucha

Ortopeda

lek. Łukasz Mucha

Pracownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.
smorąg

Ortopeda

lek. Smorąg Maja

arkadiusz

Ortopeda

lek. Janusz Arkadiusz

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie pracuje na oddziale chirurgiczno-ortopedycznym w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu.
króliński

Ortopeda

lek. Jędrzej Króliński

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu.
szpotowicz

Ortopeda

lek. Grzegorz Szpotowicz

Absolwent Wydziału Lekarskiego we Wrocławiu, młodszy asystent w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii, doktorant Katedry Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, uczestnik zagranicznego programu stypendialnego we Włoszech.
wnukowski

Ortopeda

lek. Andrzej Wnukowski

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem schorzeń ortopedycznych, urazów w obrębie narządu ruchu.
węgrzyn

Ortopeda

lek. Piotr Węgrzyn

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich We Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im T. Marciniaka we Wrocławiu. Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie USG narządu ruchu.
tomasz_pytel_kontrast_male

Ortopeda

lek. Tomasz Pytel

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, który ukończył uczelnię z wyróżnieniem. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który pracę zawodową rozpoczął na Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, gdzie aktualnie prowadzi praktykę zawodową jako starszy asystent.
orzechowski

Ortopeda

lek. Dominik Orzechowski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zawodowe doświadczenie zdobywał i kształtował w trakcie pracy na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.
jakiel

Ortopeda

lek. Jarosław Jakiel

Absolwent Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, specjalizujący się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Aktualnie w trakcie specjalizacji z zakresu medycyny sportowej. Pracownik Szpitala MSWiA we Wrocławiu. Aktywnym członek wielu towarzystw naukowych.
ćmikiewicz

Ortopeda

lek. Paweł Ćmikiewicz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im T. Marciniaka we Wrocławiu.
SONY DSC

Ortopeda

lek. Jarosław Jurczyszyn

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalizuję się w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywałem w Zamiejscowym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej WSS przy ul. Poświęckiej we Wrocławiu oraz w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu.
4641bad37591cb64758a55c50fe31dd3

Ortopeda

lek. Agata Kirchniawy

Specjalistka ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Należy do Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Posiada Certyfikat ukończenia Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii. Praktykę zdobywała w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala im.T. Marciniaka we Wrocławiu.

Zobacz naszą ofertę

Potrzebujesz pomocy specjalisty? To zobacz jak wiele oddziałów znajdziesz w naszym centrum medycznym. 

Zobacz naszą ofertę

Potrzebujesz pomocy specjalisty? To zobacz jak wiele oddziałów znajdziesz w naszym centrum medycznym. 

Masz pytania napisz do nas

ul. Dokerska 2A
Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Kontakt

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Kontakt

sports-medic_logo_RGB

Najmocniej przepraszamy!

Państwa uwagi są dla nas niezwykle istotne.
Dlatego bardzo prosimy o anonimowe podzielenie się opinią co powinniśmy poprawić.

Dr n. med. Paweł Prostak

Dyrektor Medyczny

Kajetan Maćkowiak to właściciel Sports Medic, który posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu branży startupowej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe pozwala mu na efektywne rozwijanie biznesu oraz zarządzanie działaniami marketingowymi. Były koszykarz i pasjonat sportu, który swoją wiedzę i zdobyte na parkiecie doświadczenie przekuwa w realizowane na bieżąco sukcesy grupy kapitałowej Praise Group. 

Filip Zając

Koordynator Fizjoterapii

Osoba zarządzająca częścią fizjoterapii w Centrum Medycznym Sports Medic. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym gabinecie fizjoterapii oraz w klubie sportowym Gwardia Wrocław z którym współpracuje nadal.

W SportsMedic odpowiedzialny jest za sprawne funkcjonowanie części fizjoterapii co pozwala pacjentom na szybki powrót do sprawności.

Patrycja Marszałek Sports Medic

Patrycja Marszałek

Menedżer placówek Sports Medic

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu – Kierunek Zdrowie Publiczne. Związana z ochroną zdrowia od 2012 r., swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w prywatnych jak i państwowych placówkach medycznych m.in. Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W SportsMedic zajmuje się kompleksowym zarządzaniem rejestracją, przeprowadza rekrutację oraz szkolenie
nowych pracowników, opracowuje i wdraża efektywny model sprawnie i rzetelnie działającej rejestracji.
Ponadto do jej obowiązków należy kompleksowa opieka nad pacjentami kierowanymi na zabiegi operacyjne w
Naszej placówce SportsMedic Clinic oraz ścisła współpraca z personelem medycznym.

Sebastian Młyńczak

Dyrektor placówek Sports Medic

Dyrektor zarządzający Centrum Medycznym SportsMedic Sp. z o.o.. Z zarządzaniem w ochronie zdrowia związany od 2008 roku, doświadczenie zawodowe zdobywał w największych placówkach zdrowotnych na dolnym śląsku, m.in: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza- Radeckiego, Milickie Centrum Medyczne, Wrocławskie Centrum Zdrowia.

W SportsMedic odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie i budowanie wizerunku placówki oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju Centrum. Ponadto do jego obowiązków należy pozyskiwanie i rozbudowa struktury kadry oraz budowanie relacji biznesowych i partnerskich w zakresie współpracy z innymi podmiotami.

Kajetan Maćkowiak

Właściciel

Kajetan Maćkowiak to właściciel Sports Medic, który posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu branży startupowej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe pozwala mu na efektywne rozwijanie biznesu oraz zarządzanie działaniami marketingowymi. Były koszykarz i pasjonat sportu, który swoją wiedzę i zdobyte na parkiecie doświadczenie przekuwa w realizowane na bieżąco sukcesy grupy kapitałowej Praise Group.