Poznaj zespół specjalistów
Sports Medic

Co stoi za sukcesem naszego zespołu/personelu? Nasza kadra to nie tylko lekarze. Wieloletnie doświadczenie, ukończone kursy i nieustępliwość w ciągłym zdobywaniu wiedzy. To właśnie dzięki nim nasze centrum medyczne Sports Medic oferuje usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści

marta-wozniak

Dietetyk

mgr Marta Woźniak

Autorka artykułów do specjalistycznego czasopisma dla dietetyków ,,Współczesna Dietetyka”. Organizatorka szkoleń dla dietetyków z zakresu dietetyki sportowej, trenerów personalnych, trenerów przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeutów.
Krzysztof-Ciechan

Ortopeda

dr n. med. Krzysztof Ciechan

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od prawie 13 lat związany z problematyką chirurgii urazowo-ortopedycznej. Szczególne zainteresowania to zmiany zwyrodnieniowe/pourazowe stawów biodrowych i kolanowych, korekcja paluchów koślawych (haluksów) oraz leczenie usprawniające (rehabilitacja sportowców, pooperacyjna).
ORTOPEDA WROCŁAW. Lek. Jakub Jonkisz. Ortopeda sportowy. Leczenie stawów, urazów, kontuzji i zwyrodnień. Blokady, wiskosuplementacja (kwas hialuronowy), osocze bogatopłytkowe (PRP). Zabiegi ortopedyczne. Przychodnia Wrocław. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Ortopeda

lek. Jakub Jonkisz

Po ukończeniu studiów medycznych, a następnie odbyciu stażu podyplomowego, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego, rozpocząłem pracę w szpitalu MSW we Wrocławiu na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym. W marcu 2019 roku ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii.
dyszy

Fizjoterapeuta

mgr Anna Dyszy

Magister fizjoterapii, ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Fizjoterapeuta stawiający indywidualne podejście do pacjenta jako priorytet w swojej pracy.
kawczyński

Trener personalny

mgr Adam Kawczyński

Certyfikowany trener personalny i magister fizjoterapii. Specjalizuje się w pracy ruchowej z pacjentami bólowymi i pourazowymi chcącymi wrócić do pełnej sprawności.
KAROLINA_ROGALA

Laryngolog

lek. Karolina Rogala

Lekarz specjalista z dziedziny otorynolaryngologii. W 2012 ukończyła wydział lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doktorant wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
wodziński

Ortopeda

dr n. med. Piotr Wodziński

Specjalista w zakresie chirurgii artroskopowej i traumatologii sportowej. Uczestnik licznych kursów, instruktor technik artroskopowych.
dragan

Ortopeda

dr hab. n. med. Szymon Dragan

Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Między innymi Kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu dla Dorosłych i Dzieci Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 
arkadiusz

Ortopeda

lek. Janusz Arkadiusz

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie pracuje na oddziale chirurgiczno-ortopedycznym w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu.
króliński

Ortopeda

lek. Jędrzej Króliński

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu.
szpotowicz

Ortopeda

lek. Grzegorz Szpotowicz

Wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej, regularnie uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach poświęconych zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, tym samym stale podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności.
krzykawska-gałuszek

Chirurg dziecięcy

lek. Anna Krzykawska-Gałuszek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistka w dziedzinie chirurgii dziecięcej pracująca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
kwapisz

Dermatolog

dr n. med. Justyna Kwapisz

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbywała praktyki kliniczne za granicą – w Szpitalu Uniwersyteckim Aker w Oslo oraz Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu. Specjalistka z zakresu dermatologii.
pluta

Trener

mgr Marcin Pluta

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoje zainteresowania poszerzał studiując na AWF we Wrocławiu, uzyskując tym samym tytuł magistra ze specjalnością trener przygotowania motorycznego oraz licencjat na kierunku wychowanie fizyczne.
ilów-pluta

Trener

mgr Izabela Ilów-Pluta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Menedżer organizacji sportowej. Certyfikowany trener personalny, instruktorka kulturystyki, fitnessu oraz tańca towarzyskiego.
herman

Trener medyczny / personalny

mgr Artur Herman

Fizjoterapeuta oraz trener personalny specjalizujący się w treningu medycznym. Ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, oraz studia magisterskie na kierunku „przygotowanie motoryczne w sporcie” Na Uniwersytecie UCAM w Hiszpanii.
styczeń

Fizjoterapeuta

mgr Berenika Styczeń

Trener personalny oraz instruktor fitness zajmująca się również kinezyterapią indywidualną i grupową osób starszych w Domu Opieki.

Zobacz naszą ofertę

Potrzebujesz pomocy specjalisty? To zobacz jak wiele oddziałów znajdziesz w naszym centrum medycznym. 

Zobacz naszą ofertę

Potrzebujesz pomocy specjalisty? To zobacz jak wiele oddziałów znajdziesz w naszym centrum medycznym. 

Masz pytania napisz do nas

ul. Dokerska 2A
Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Kontakt

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Kontakt