Reumatolog we Wrocławiu

Reumatologia jest to dziedzina medycyny, która zajmuje się różnego rodzaju schorzeniami, które to związane są między innymi ze stanami zwyrodnieniowymi i zapalnymi, w obrębie tkanki łącznej, kości, jak również i stawów. W kontakcie lekarza z pacjentem, istotne znaczenie ma przede wszystkim wywiad lekarski, jak również i badania diagnostyczne, w tym badanie RF, które pozwala określić poziom czynnika reumatoidalnego. W zależności od stanu w jakim jest pacjent i rodzaju choroby z zakresu reumatologii, lekarz dobiera odpowiedni, indywidualny plan leczenia.

Reumatologia Wrocław wykorzystuje w swoim leczeniu między innymi stosowanie leków przeciwzapalnych, jak również i szeroko zaawansowanej fizjoterapii. Często, niezbędna okazuje się być punkcja, iniekcje czy blokady, a w najtrudniejszych przypadkach zabiegi chirurgiczne. Choć problemy reumatologiczne są niezwykle bolesne i uciążliwe, wpływające znacząco na komfort życia pacjentów, to dzięki odpowiedniemu leczeniu, jak również i fizjoterapii, nawet po zakończeniu tego leczenia, pacjenci mogą dalej żyć i normalnie funkcjonować.

Zakres usług

W Sports Medic Wrocław specjalizacja, jaką jest reumatologia, oferuje Państwu najwyższą jakość leczenia, z nastawieniem na kompleksową pomoc medyczną każdemu pacjentowi, który zmaga się z konkretnymi przypadłościami. Jeśli chodzi o problemy reumatologiczne, zakres usług, który oferowany jest przez placówkę, obejmuje między innymi:

Reumatologia w Sports Medic Wrocław

Oferowana przez naszą placówkę Sports Medic Wrocław pomoc reumatologiczna, ta świadczona jest przez lekarzy najlepszych w swoim fachu, którzy posiadają na swoim koncie lata doświadczeń, odpowiednich kwalifikacji i zdobytej wiedzy, dzięki której mogą świadczyć pomoc pacjentom z różnego rodzaju dolegliwościami. Na terenie miasta Wrocław działają dwie placówki przez nas zarządzane – Sports Medic Dokerska i Sports Medic Swojczycka. W każdym z tych miejsc, pacjent może liczyć na kompleksową, profesjonalną opiekę, począwszy od samej konsultacji reumatologicznej, przez odpowiednio dopasowane do jego stanu leczenie, po wizyty oceniające postępy prowadzonego leczenia.

Kiedy wybrać się na wizytę?

Wszelkie niepokojące człowieka objawy, powinny być niemal od razu poddane badaniu, bowiem w każdym przypadku, szybkość postawienia diagnozy, odgrywa element nadrzędny. Jakie więc objawy powinny osoby chore niepokoić? Co świadczy o stanach chorobowych z zakresu reumatologii?

5/5

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów we Wrocławiu

Specjaliści Sports Medic Wrocław

Cennik

Kardiologia w centrum medycznym oferuje następujące usługi: 

  • Konsultacja reumatologiczna 180 zł

  • Konsultacja reumatologiczna + USG 230 zł

Umów się na wizytę

Aby umówić wizytę z zakresu kardiologii Wrocław, możesz skorzystać z dostępnych opcji rejestracji: