Dietetyka Wrocław

Dietetyka to nauka medyczna dotycząca żywienia człowieka, w ramach której specjalista dietetyk diagnozuje i dobiera zbilansowany, racjonalny plan żywieniowy. Z usług dietetyka mogą korzystać zarówno osoby zdrowe (aby utrzymać sylwetkę i dobre samopoczucie), jak i chore (wymagające diet eliminacyjnych lub planów żywieniowych, mających na celu redukcję wagi). W dzisiejszych czasach nadwaga i otyłość stanowi plagę. Zmaga się z tym coraz większy odsetek osób, w tym niestety, ale na bardzo dużą skalę dzieci. Nadmierna ilość kilogramów nie wpływa tylko na wygląd czy na samopoczucie, ale prowadzi ona do zaburzeń pracy całego organizmu, do osłabienia wydolności i do rozwoju różnego rodzaju chorób. Ale czy dietetyka zajmuje się tym nadmiarem kilogramów? Oczywiście, że nie. Zmaga się również z niedowagą, z zaburzeniami żywienia i innymi problemami, zarówno dotyczącymi pracy układu pokarmowego, jak również i obejmującymi sferę strcite psychiczną. 

Dietetyka Wrocław to szansa na zmianę stylu życia i rozpoczęcia takich działań, które pozwolą wielu osobom zupełnie inaczej żyć. Prawidłowe BMI, zdrowa dieta, prawidłowa waga ciała, aktywny styl życia – to główne filary, które wpływają na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Z pomocą naszych specjalistów, każdy może mieć szansę na ,,nowe życie”. 

Zakres usług

W ramach opieki dietetycznej oferujemy w interdyscyplinarnym centrum medycznym Sports Medic:

Zakres usług

Sports Medic Wrocław oferuje szereg usług z zakresu dietetyki, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów. Decydując się na wybór tej właśnie opcji, otrzymać można kompleksową opiekę, zarówno w kwestii znalezienia przyczyn danego stanu rzeczy, przeprowadzenia niezbędnych badań i ustalenia odpowiedniego, indywidualnie dopasowanego do każdego pacjenta menu.

Dietetyka w Sports Medic Wrocław obejmuje:

Dietetyka w Sports Medic Wrocław

Dział obejmujący swoim zasięgiem dietetykę, prowadzony jest pod okiem najlepszych specjalistów w zakresie żywienia i dietetyki, którzy poprzez indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrane rozwiązania i jak najlepszą współpracę, są w stanie pomóc zmienić życie wielu ludzi. W ramach prowadzonych działań, wykonywanych w Sports Medic Wrocław Dokerska, gdzie czekają na Państwa dietetycy, skłonni pomóc w rozwiązaniu każdego z problemów, który obejmuje pracę układu pokarmowego, racjonalnego żywienia czy wszelkich dysfunkcji związanych z odżywianiem. 

Kiedy wybrać się na wizytę?

Dietetyka Wrocław to szansa na zmianę swoich nawyków żywieniowych i stylu życia. To możliwość zadbania o swój plan dietetyczny, wprowadzenia w swoje życie zdrowej, zbilansowanej, odpowiedniej pod względem kaloryki diety. To także i próba wykrycia wszelkich, mogących pojawiać się niedoborów lub nietolerancji pokarmowych. Każdy pacjent jest inny, każdy boryka się z innymi problemami.

Objawy, które powinny zasugerować wizytę u dietetyka Wrocław:

Dietetyka Wrocław, to również warta uwagi opcja w takich sytuacjach, jak:

5/5

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów we Wrocławiu

Specjaliści Sports Medic Wrocław

Cennik usług dietetyka

W naszym centrum medycznym, w ramach dietetyki, oferujemy:

  • Konsultacja dietetyczna pierwsza 150 zł

  • Konsultacja dietetyczna kolejna 130 zł

  • Indywidualny jadłospis 200 zł

    – 7-dniowy jadłospis

  • Indywidualny jadłospis 300 zł

    – 14-dniowy jadłospis

Umów się na wizytę

Aby umówić wizytę z zakresu kardiologii Wrocław, możesz skorzystać z dostępnych opcji rejestracji: