USG bioderek i rehabilitacja

USG bioderek niemowlaków w SportsMedic

USG bioderek i rehabilitacja wad postawy u dzieci Wrocław

USG stawów biodrowych u dzieci to niezwykle istotne, bezpieczne i zupełnie bezbolesne badanie, które pozwala na wykrycie wad wrodzonych na wczesnym etapie rozwoju malucha.

USG bioderek niemowlaków w SportsMedic

Badanie bioderek u niemowląt – korzyści płynące z wykonania USG

Wczesne wykrycie nieprawidłowości, pozwala na całkowite wyleczenie wad wrodzonych i chroni przed koniecznym zabiegiem operacyjnym w przyszłości.

USG bioderek – kiedy należy wykonać to badanie?

Ultrasonografia bioderek wykonywana jest w pierwszych tygodniach życia dziecka i jest zabiegiem zupełnie bezinwazyjnym. Takie badanie może zostać wykonane już od 6 tygodnia życia, dlatego pamiętaj im szybciej specjalista wykryje ewentualne nieprawidłowości stawów biodrowych, tym lepiej. Zapisz swojego malucha na wizytę już dzisiaj! 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

USG bioderek – cena badania w SportsMedic

Badanie ultrasonograficzne stawów biodrowych dzieci, w naszym centrum medycznym, kosztuje 160 zł i jest przeprowadzane przez doświadczonego lekarza specjalistę Pawła Kałamarza. 

USG bioderek Wrocław – zarejestruj swojego malucha na wizytę

W kompleksowym centrum medycznym SportsMedic oferujemy badanie USG bioderek dla niemowląt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem i korzyściami płynącymi z wykonania takiego badania i do zarezerwowania wizyty u lekarza specjalisty Pawła Kalamarza. Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej pod numerem: 71-788-81-81. Istnieje również możliwość umówienia wizyty poprzez portal Znany Lekarz.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print