Treningi w SportsMedic – poznajcie nowy wymiar sprawności

trening medyczny

Poznajcie treningi medyczne, personalne i motoryczne, które są idealną formą rehabilitacji, przygotowania organizmu do trenowania wyczynowego i powrotu do sprawności fizycznej po przebytej kontuzji.

trening medyczny

Trening medyczny – dla kogo i kiedy?

Medyczny trening przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą uprawiać sport w bezpieczny i kontrolowany sposób. Doświadczeni fizjoterapeuci SportsMedic pokażą w jaki sposób należy trenować, aby się nie nadwerężyć i dostosują ćwiczenia do stopnia sprawności fizycznej. Trening medyczny przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą poznać wydolność swojego organizmu i dobrać odpowiednie ćwiczenia, które wzmocnią wybrane partie ciała. Jeśli chcecie wypróbować treningi medyczne przygotowaliśmy dla Was specjalne, promocyjne pakiety 8 treningów + 30 minut w strefie odnowy biologicznej:

  • pakiet dla 1 osoby w cenie 1080 zł
  • pakiet dla 2 osób w cenie 1280 zł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Treningi personalne pod okiem doświadczonego trenera

Podczas treningu personalnego, specjalista z naszego centrum medycznego dobiera ćwiczenia siłowe w taki sposób, by poprawić wydolność organizmu, wzmocnić wybrane partie ciała i zawalczyć z Tobą o sylwetkę, o jakiej marzysz. To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą budować sylwetkę i pracować nad masą mięśniową.

Trening motoryczny dla sportowców

Ostatni, z oferowanych w interdyscyplinarnym centrum medycznym SportsMedic trening, to trening motoryczny skierowany do sportowców. Trening ten ma na celu poprawę wydolności organizmu i formy sportowej zawodnika – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Dzięki takiemu treningowi poprawia się sprawność ogólna organizmu, a ryzyko kontuzji związanych z przeciążeniami, zostaje zminimalizowane.

Specjaliści czekają!

Sesje treningowe w SportsMedic przeprowadzane są przez, i pod kontrolą, doświadczonych trenerów:

  • Moniki Drozdel 
  • Artura Hetmana 

Serdecznie zapraszamy na wizytę! Zadzwoń do nas i umów wizytę: 71 711 97 23 lub napisz wiadomość: rejestracja@sportsmedic.pl

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print