Trening personalny kluczem do bezpiecznego uprawiania sportu

Trening personalny kluczem do bezpiecznego uprawiania sportu

Istnieje wiele ćwiczeń, terapii i badań w ofercie Sports Medic, które wspierają zawodowych sportowców oraz amatorów w ich codziennej aktywności fizycznej i zwiększaniu wyników sportowych. Treningi pod okiem trenerów to idealny sposób dla osób, które chcą uprawiać sport w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.

Trening medyczny

Celem treningu medycznego jest podtrzymanie aktywności fizycznej, budowanie świadomości ciała i utrwalenie właściwych wzorców motorycznych. Przekłada się to na mobilność i stabilność podczas każdej aktywności fizycznej – biegania, grania w siatkówkę czy tenisa. Zadaniem trenera jest uwzględnienie wszelkich ograniczeń z powodu wcześniejszych kontuzji lub urazów oraz indywidualnej budowy ciała. W Sports Medic zwiększysz efektywność swoich treningów sportowych, wzmocnisz całe ciało i zbudujesz silne mięśnie!

Kompleksowa pomoc dla sportowców – fizjoterapia, ortopedia

 

Sesje treningowe składają się z ćwiczeń dobranych w taki sposób, aby poprawić wydolność organizmu i wzmocnić wybrane partie ciała. W naszym centrum medycznym oferujemy wiele zabiegów z zakresu fizjoterapii, które wzmacniają efekty treningów – masaże lecznicze, sportowe i limfatyczne, kinesiotaping czy krioterapia. Przy bardziej skomplikowanych problemach polecamy skorzystać z konsultacji ortopedycznej, aby w pełni zdiagnozować uraz bądź schorzenie.

Treningi w parach

Jeśli chcesz trenować z partnerem, przyjacielem czy członkiem rodziny – nic nie stoi na przeszkodzie. Trening w parze to świetny sposób na wzajemną motywację i mobilizację do ćwiczeń. Wspólnie wkroczycie w świat sportu lub przygotujecie się do osiągania kolejnych sukcesów w konkretnej dyscyplinie.

Treningi sportowe i medyczne z doświadczonym trenerem

Każdy trener w naszej kadrze to specjalista, który indywidualnie podchodzi do problemu lub oczekiwanego efektu.

Nasi trenerzy:

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław

Możesz zarejestrować wizytę w dogodny dla siebie sposób:

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print