Reumatolog Wrocław
Sports Medic

Reumatolog w Sports Medic Wrocław rozwiąże Twój problem natury reumatologicznej. Skutecznie diagnozujemy i leczymy schorzenia reumatologiczne, takie jak schorzenia reumatyczne kości, stawów i tkanek łącznych. Ofertę kierujemy zarówno do dzieci jak i osób dorosłych. Umów wizytę w naszej poradni reumatologicznej i razem zwalczymy Twoje problemy. Pozbądź się bólu i dolegliwości i zobacz co Ci dolega.

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Klinika reumatologiczna we Wrocławiu. Zobacz w czym możemy Ci pomóc.

Umów wizytę u reumatologa w klinice Sports Medic Wrocław jeśli potrzebujesz rzetelnej konsultacji reumatologicznej odnośnie swoich problemów lub chcesz podjąć efektywne i skuteczne leczenie

Nasza poradnia reumatologiczna dedykowana jest zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych.
Zobacz w czym możemy Ci pomóc:

Reumatoidalne zapalenie stawów

Diagnozujemy i leczymy zapalenia stawów.

Łuszczycowe zapalenia stawów

Diagnostyka i leczenia łuszczycowego zapalenia stawów.

Przewlekłe zapalenia mięśni, naczyń oraz tkanki łącznej

Diagnozujemy i skutecznie leczymy wszelkie zapalenia mięśni, naczyń oraz tkanek. 

ortopeda wrocław

Osteoporoza

Leczenie i diagnostyka osteoporozy.

Sarkoidoza

Diagnostyka oraz leczenie sarkoidozy.

Fibromialgia

Diagnostyka oraz wdrożenie leczenia fibro mialgii.

Dna moczanowa

Diagnostyka oraz leczenie dny moczanowej.

Gorączka reumatologiczna

Efektywna diagnostyka i leczenie gorączki reumatologicznej.

Prywatne konsultacje reumatologiczne dla dzieci i dorosłych

Do naszej kliniki zapraszamy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Poznaj listę kluczowych objawów, które wymagają interwencji reumatologa:

Reumatologia

Poznaj naszych specjalistów

Cennik usług

  • Konsultacja reumatologiczna 200 zł

  • Konsultacja reumatologiczna + USG 250 zł

Zarejestruj się na wizytę:

Masz pytania napisz do nas

Klinika reumatologii Sports Medic Wrocław

Reumatologia jest to dziedzina medycyny, która zajmuje się różnego rodzaju schorzeniami, które to związane są między innymi ze stanami zwyrodnieniowymi i zapalnymi w obrębie tkanki łącznej, kości, jak również i stawów. W kontakcie lekarza z pacjentem, istotne znaczenie ma przede wszystkim wywiad lekarski, jak również konsultacje reumatologiczne, w tym badanie RF, które pozwala określić poziom czynnika reumatoidalnego. W zależności od stanu w jakim jest pacjent i rodzaju choroby z zakresu reumatologii, reumatolog dobiera odpowiedni, indywidualny plan leczenia.

Reumatologia w klinice Sports Medic Wrocław wykorzystuje w swoim leczeniu między innymi stosowanie leków przeciwzapalnych, jak również zaawansowaną fizjoterapię. Często, niezbędna okazuje się punkcja, iniekcje czy blokady, a w najtrudniejszych przypadkach zabiegi chirurgiczne. Choć problemy reumatologiczne są niezwykle bolesne i uciążliwe, wpływające znacząco na komfort życia pacjentów, to dzięki odpowiedniemu leczeniu, jak również i fizjoterapii, pacjenci mogą dalej żyć i normalnie funkcjonować. Bez bólu i ograniczeń.

Twój reumatolog czeka na Ciebie w naszej wrocławskiej poradni reumatologicznej

Oferowana przez naszą poradnię Sports Medic Wrocław pomoc reumatologiczna świadczona jest przez najlepszych specjalistów w swoim fachu – reumatologów – którzy posiadają na swoim koncie lata doświadczeń, odpowiednich kwalifikacji i zdobytej wiedzy, dzięki której mogą świadczyć pomoc pacjentom z różnego rodzaju dolegliwościami.

 Na terenie miasta Wrocław działają dwie placówki przez nas zarządzane – Sports Medic Dokerska i Sports Medic Swojczycka. W każdym z tych miejsc, pacjent może liczyć na kompleksową, profesjonalną opiekę, począwszy od samej konsultacji reumatologicznej, przez odpowiednio dopasowane do jego stanu leczenie, po wizyty oceniające postępy prowadzonego leczenia. A także fizjoterapię i rehabilitację. A nawet jeśli to konieczne, zabieg chirurgiczny.

Reumatolog Wrocław prywatnie? Jasne, że tak! Wybierz naszą poradnię reumatologiczną i umów się na prywatną wizytę już teraz!

Lekarz reumatolog w naszej wrocławskiej poradni przyjmuje pacjentów wyłącznie prywatnie. Nie czekaj i nie zwlekaj ze swoimi bólami i dolegliwościami na wizytę oddaloną w czasie. Zapraszamy do jednego z naszych reumatologów już teraz, ponieważ w wielu przypadkach i schorzeniach natury reumatologicznej to właśnie czas odgrywa kluczową rolę na drodze powrotu do bezbolesnej codzienności i normalnego życia.

Reumatolog dziecięcy i dla dorosłych. W Sports Medic Wrocław dbamy o zdrowie osób dorosłych oraz dzieci. Nawet tych najmniejszych!

W naszej poradni reumatologicznej troszczymy się o zdrowie i samopoczucie nie tylko osób dorosłych, ale też dzieci. Chcąc świadczyć usługi diagnostyki i leczenia chorób reumatologicznych na możliwie najwyższym poziomie, wdrożyliśmy do naszego zespołu lekarzy zarówno dla osób nieletnich jak i pełnoletnich.