Rehabilitacja i fizjoterapia

rehabilitacja w SportsMedic

Rehabilitacja i fizjoterapia – zapraszamy od 4 maja!

Zgodnie z rozporządzeniem polskiego rządu, i łagodzeniem obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, od 4 maja umożliwione są wizyty rehabilitacyjne.

rehabilitacja w SportsMedic

 Jako lekarze specjaliści, mamy świadomość, że konieczność przebywania na kwarantannie nie pozostaje bez negatywnego wpływu na kręgosłup. Nieprzystosowane miejsce do wielogodzinnej pracy i siedzący tryb życia, powodują bóle kręgosłupa i nasilenie się problemów fizjoterapeutycznych. Dlatego jesteśmy dla Państwa dostępni już od 4 maja w naszej interdyscyplinarnej placówce, oferującej prywatną opiekę medyczną. Zapraszamy na konsultacje fizjoterapuetyczne i rehabilitacje do:

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print