Radiologia Wrocław

radiologia wrocław,radiolog wrocław

Radiologia jest to dziedzina medycyny zajmująca się obrazowaniem ciała człowieka, wykorzystująca do tego celu różnorodne badania, w tym między innymi RTG, USG, tomografię komputerową, a także rezonans magnetyczny, mammografię, jak również i densytometrię. W naszej placówce mamy Państwu do zaoferowania badania ultrasonograficzne, które pozwoli dokładnie zobrazować badane przez lekarza radiologa miejsca. Radiologia pozwala na wykrycie schorzeń, sporządzenie dokładnego obrazu, wykrycie nieprawidłowości na obszarze zabiegowym, a także diagnostykę nowotworów i ocenę wielkości narządów wewnętrznych.

USG jest jednym z najbardziej popularnych i ogólnodostępnych badań, będących podstawową formą diagnozowania pacjentów i tym samym wprowadzania odpowiedniego dla nich leczenia. Opiera ona swoją pracę na falach ultradźwiękowych, które to odbijają się od struktur danego organu, który w danej chwili jest badany, wracając ponownie do urządzenia, aby w ten sposób uzyskać obraz USG danego obszaru na ciele.

Zakres usług

Radiologia Wrocław pozwala przy pomocy najwyższej jakości sprzętu, jak również i wiedzy radiologa, wykonać dokładne zdjęcia USG wybranych części ciała, wraz z dokładnym ich opisem i interpretacją. Radiolog musi czuwać nad prawidłowym przebiegiem badania, aby wykonany opis zdjęcia był jak najbardziej wiarygodny, bowiem tylko dzięki temu możliwe jest szybkie postawienie diagnozy i rozpoczęcie ewentualnego leczenia. Przeprowadzone USG dotyczyć może różnych obszarów ciała, dając niezwykle dokładny opis tego miejsca, co ma kluczowe znaczenie przede wszystkim dla postawienia diagnozy i tym samym możliwości wprowadzenia odpowiedniego leczenia.

Radiologia w Sports Medic Wrocław

Zdjęcia USG są jednymi z kluczowych, jeśli chodzi o liczne zmiany w obrębie naszego ciała, stąd tak dużą taka radiologia cieszy się popularnością i korzysta z niej spory odsetek osób. W ramach prowadzonych działań w zakresie tej specjalizacji, Sports Medic Wrocław wychodzi do Państwa z pełną ofertą, oferując najwyższej jakości zdjęcia USG wykonywane na najwyższej jakości sprzęcie, z dokładnym opisem i interpretacją wyników. Nasza klinika działa w dwóch miejscach, jako Sports Medic Wrocław Dokerska i Sport Medic Wrocław Swojczycka, zachęcając Państwa bardzo serdecznie do skorzystania z oferty tej właśnie placówki.

Kiedy wybrać się na wizytę?

Każde niepokojące zmiany powinny być poddane analizie, tak, aby móc wykluczyć lub potwierdzić konkretne stany chorobowe i wprowadzić w tym kierunku odpowiednie leczenie. Badanie radiologiczne Wrocław powinno być wykonane w takich sytuacjach, jak:

5/5

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów we Wrocławiu

Specjaliści Sports Medic Wrocław

Cennik usług radiologicznych

W klinice Sports Medic oferujemy kompleksowe usługi, wykonywane przez specjalistów radiologów: 

 • USG jamy brzusznej 160 zł

 • USG tarczycy 160 zł

 • USG węzłów chłonnych 160 zł

 • USG ślinianek 160 zł

 • USG jąder 160 zł

 • USG układu moczowego 160 zł

 • USG Doppler tętnic jednej kończyny 160 zł

 • USG Doppler tętnic dwóch kończyn 240 zł

 • USG Doppler żył jednej kończyny 160 zł

 • USG Doppler żył dwóch kończyn 240 zł

 • USG Doppler tętnic szyjnych 170 zł

Zarejestruj się na wizytę:

Umów się na wizytę

Aby umówić wizytę z zakresu kardiologii Wrocław, możesz skorzystać z dostępnych opcji rejestracji: