Rehabilitacja ortopedyczna Wrocław

ortopedia w SportsMedic

Przywracamy do sprawności – rehabilitacja ortopedyczna Wrocław

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa, którzy poszukują nowoczesnej placówki zdrowotnej, oferującej prywatną opiekę medyczną, na zabiegi rehabilitacyjne z zakresu ortopedii.

ortopedia w SportsMedic

 Lekarze specjaliści ze SportsMedic oferują interdyscyplinarne usługi zdrowotne na najwyższym poziomie i przywracają sprawność w obrębie narządu ruchu. Oferujemy Państwu nowoczesną opiekę zdrowotną i indywidualne konsultacje medyczne, wraz z dobraniem najlepszego rozwiązania, by przywrócić pełną sprawność po kontuzjach, zmianach zwyrodnieniowych, bólach stawów i wszystkich przypadkach bólu oraz dyskomfortu. Oferujemy interdyscyplinarne usługi zdrowotne – zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym kompleksowym centrum medycznym. 


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print