Opinie o
Sports Medic

Dołącz do zadowolonych pacjentów naszego centrum medycznego

Bardzo miła pani doktor. Badanie wykonane delikatnie, po wcześniejszym poinformowaniu na czym polega. Lek zaordynowany, wykupiony, stosowany od dwóch dni – pozostaję z nadzieją, że wkrótce radykalnie zadziała. Polecam.

WP

Już po jednej wizycie nastąpiła tak ogromna i odczuwalna poprawa, że aż trudno uwierzyć. Przy kontuzjach około-sportowych jest to ratunek, jakiego wypatrywałam z utęsknieniem. Nie jest to pomoc pozorowana – uczciwie przyznaje, że masaż był wyzwaniem, ale jego efekty kupiły moje absolutne zaufanie.

K. Majkowska

Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza.Nic dodać , nic ująćMiła atmosfera,wnikliwe badanie Dokładny wywiad.Bardzo rzeczowo i w przystępny sposób wyjaśnienie choroby oraz przedstawienie możliwych, skutecznych metod leczenia . Dziękuję.

Małgorzata

Bardzo polecam Doktora, miły, kulturalny, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Szczegółowo przeprowadził badanie USG wyjaśniając po kolei co i jak, oby więcej takich lekarzy.

S.M

Polecam w 100%. Bardzo dobry lekarz. Wizyta przebiegła w milej atmosferze. Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad i badanie. Wszystko wytłumaczył konkretnie w sposób zrozumiały i zalecił dalsze postępowanie.

M.F

Bardzo sympatyczny i miły Pan Doktor. Z podejściem do małych dzieci – córka chętnie dała się zbadać. Metoda leczenia wydaje mi się odpowiednia, wskazania do dalszej diagnostyki również.

Magdalena

Bardzo polecam Panią dr Stolarczyk. Wizyta przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, dobre podejście do małego dziecka, niezwykle szczegółowe wyjaśnienie podawania leków i do tego karta wizyty z dokładnym opisem.

Emilia R.

Pan Doktor pomógł mi przy zwichnięciu stawu skokowego, dokładnie go zbadał, nie kazał płacić dodatkowo za usg, bo miał nowy sprzęt i chciał go lepiej poznać, był bardzo rzeczowy, ale i uprzejmy, czuć było pokorę i życzliwość. Słuchał mnie, co nie każdemu lekarzowi się zdarza, i zaczekał (niestety zepsuła się trakcja tramwajowa i byłam sporo spóźniona), mimo że byłam ostatnią pacjentką przybyłą sporo po czasie. Wypisał też skierowanie na konieczne badania. Dzięki niemu uraz został prawidłowo zdiagnozowany i opisany i mogłam potem podjąć skuteczne, szybkie leczenie. Wielki plus, będę wracać z innymi problemami w razie potrzeby

Natalia

Doktor jest bardzo zaangażowany i przyjaźnie nastawiony do pacjenta, rzeczowo i bardzo dokładnie opisuje jak będzie przebiegało leczenie. Tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Postawiona diagnoza była absolutnie trafna. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Przemysław Taszycki

Bylam dzisiaj pierwszy raz u Pani Agnieszki na wizycie. Został przeprowadzony ze mną bardzo dokładny wywiad każde moje słowo zostało bardzo ładnie sporządzone w notatce (nigdy sie nie spotkałam aby tak dokładnie lekarz opisał opis pacjenta). Spędziłam w gabinecie okolo 30 minut, zostało przeprowadzone dokladnie usg tarczycy, Pani doktor ma wiedzę również z dziedziny kardiologicznej oraz ginekologicznej – co było bardzo pomocne i szczerze mówiąc zrobiło to na mnie bardzo duże wrażenie. Poprzedni lekarz nie wysłuchał dokładnie moich objawow i chcial przepisac od razu leczenie a Pani doktor Agnieszka poczekała z leczeniem aby sprawdzić inne wynniki badań ktore też zleciła i na opnie katdiologa oraz ginekologa. Jeśli chodzi o cenę to na prawdę za wiedzę Pani doktor i za podejście 190zł nie jest dużo. Widać ze Pani doktor zależy na leczeniu a nie na tym by wydawać pieniążki, sama dodała że mogłam przyjść po wizycie u kardiologa aby nie wydawać dodatkowych pieniędzy. W cenie od razu było badanie usg a nie dodatkowo Na prawdę gorąco polecam najlepszy endykronolog i lekarz wrócę na pewno!

Kornelia K

Wspaniała i Bardzo miła P. Doktor. Lekarz z powołania, bardzo profesjonalna, dokładna, o dużej wiedzy. Bardzo wysoko oceniam empatię, spokój, dokładne zbieranie wywiadu i tłumaczenie problemów związanych z chorobą, ciepłe podejście do pacjenta oraz fachowo wykonane badanie. Wizyta na Bardzo wysokim poziomie! Dziękuję Bardzo! Szczerze Polecam!!!

Krystyna K.

Ogromnie polecam Panią Anię!
Wspaniała specjalistka, niesamowicie zaangażowana w pacjenta i problem z jakim ten przychodzi.
Zawsze daje z siebie wszystko, a nawet dużo, dużo więcej. Niezwykle sympatyczna, empatyczna, z holistycznym podejściem i wielkim sercem, a przede wszystkim z przeogromną wiedzą, którą z łatwością potrafi przełożyć na leczenie. Zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i maksymalnie rozwija temat. Jest też świetnym słuchaczem. Ze względu na pracę co jakiś czas potrzebuję wsparcia fizjoterapeuty i zawsze, ale to zawsze jest to Pani Ania. Nie chciałabym nikogo innego, nawet za darmo albo z dopłatą dla mnie.
Tylko i wyłącznie Pani Ania!
Jeszcze raz serdecznie polecam!

K

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz konkretny, przyjemny i delikatny. Przeprowadził pogłębiony wywiad… przepisał leki i dał zalecenia. Jak będzie potrzeba na pewno wrócimy. Syn (4,5 roku) miał płukanie uszu – nawet nie poczuł ;). Polecam serdecznie

Milena

Pani Anna przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i poleciła dalsze kroki w leczeniu (umówienie się do neurologa i radiologa). Przebieg wizyty bardzo sprawny. Jestem bardzo wdzięczna za otrzymane porady. Wizyta w bardzo nowoczesnej placówce.

RC

Wizyta była bardzo pomocna i rzeczowa. Wszelkie moje pytania i wątpliwość zostały omówione a możliwe do wykonania badania zrobione na miejscu od ręki. Wychodząc z gabinetu miałam wiedzę i jasność co swojego stanu zdrowia. A ponadto Pani Marta jest bardzo sympatycznym człowiekiem oraz świetnie omawia wszelkie zagadnienia z którymi zgłosiłam się jako pacjent. Za całą konsultacje bardzo dziękuję i jeśli zajdzie potrzeba z pewnością wrócę.

BP

Bardzo rzeczowa i rzetelna Pani Doktor. Dokładne badanie z omówieniem poszczególnych elementów oraz wyjaśnienie przyczyny problemu, a także dobranie odpowiedniego leczenia. Na pewno wrócę do Pani Izy 🙂 Polecam!

B. S.

Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u P.Doktor. Wizyta na Bardzo wysokim poziomie-z całego serca polecam!!! Wysoko oceniam dużą fachową wiedzę i profesjonalizm, kompetencje, szczegółowy, spokojny wywiad i świetne podejście do pacjenta. P.Dr. jest przesympatyczną, bardzo miłą i w pełni zaangażowaną osobą. Bardzo uważnie słucha pacjenta, w opisie zawiera wszystkie szczegóły z wywiadu. Bardzo dokładnie przeprowadza badanie i wszystko spokojnie wyjaśnia. W gabinecie czułam się komfortowo, byłam pewna, że trafiłam do dobrego specjalisty. Wspaniała Pani Doktor, lekarz z powołania. Wielki szacunek i Duże podziękowania dla Pani Dr. Szczerze Polecam!!!

Krystyna K.

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy.
Wizyta przebiega sprawnie i co najważniejsze bardzo profesjonalnie, otrzymałam zalecenia co do postępowania w mojej chorobie, wyjaśnienia bez zbędnego pośpiechu.
Wykonane miałam na miejscu badania. Bardzo miło!

AL

Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad i badanie. Życzliwa i profesjonalna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła Mi jakie badania muszę jeszcze wykonać, omówiła proces leczenia i zalecenia. Polecam zdecydowanie!

JH

Polecam! Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Mam problemy z sercem od wielu lat i chyba pierwszy raz czuję, ze rozumiem moja chorobę i zalecenia. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

M.W

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pani Izabela jest bardzo otwarta i można było spokojnie porozmawiać w trakcie wizyty. Pełen profesjonalizm i najwyższy poziom obsługi klienta.

Łukasz

Wizyta odbyła się punktualnie, Pani Doktor z pełnym zaangażowaniem zebrała dokładny wywiad oraz przeprowadziła skrupulatne badanie kliniczne. Schorzenie zostało dokładnie wyjaśnione, w tym proponowane dalsze postępowanie. Dodatkowo, Pani Doktor wykazała się ogromną empatią i zrozumieniem. Jestem zadowolona, będę kontynuować leczenie u tego lekarza.

MM

Dziękuję za zaangażowanie i empatię, trafność diagnozy i szczegółowe wyjaśnienie kolejnych kroków leczenia. Jestem wdzięczna i pod szczerym wrażeniem tak inteligentnych i profesjonalnych osób. Miło też mieć poczucie, że Pani Doktor jest do pacjenta przyjaźnie nastawiona.

Ania D

Bardzo dobra Pani lekarz, szybka diagnoza, bezboleśnie przeprowadzony zabieg. Wyjaśnione jak postępować oraz jak leczyć
Polecam z całego serca.

Piotrek N.

Bardzo empatyczna Pani Doktor. Postawiła trafna diagnozę. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Także jak postępować, aby nie doszło w przyszłości do zapalenia zewnętrznego przewodu słuchowego. Wykonała na miejscu również pomocny zabieg całkiem dodatkowo. Z serca polecam.

P.K

Potwierdzam wszystkie super pozytywne opinie – Pan Doktor poświęcił mi mnóstwo czasu, bardzo szczegółowo wyjaśnił podłoże choroby i możliwe działania, świetny kontakt z pacjentem. Lekarz, który budzi zaufanie!

MW

Serdecznie polecam Panią Doktor. Przyjazny gabinet, świetna komunikacja między recepcja a pacjentem, punktualnie. Pani doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, była cierpliwa i odpowiadała na liczne pytania, przedstawiła plan leczenia. USG wykonane bardzo starannie. Dobrana suplementacja. Jestem bardzo zadowolona bo znalazłam lekarza u którego już zostanę. Polecam serdecznie

Dorota S

Wizyta doskonała. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie i bez pośpiechu wykonała badania oraz cierpliwie odpowiadała na pytania. Wszystko to odbyło się w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam!

A.B

Jeśli komuś zależy na indywidualnym podejściu do pacjenta i zainteresowaniu się jego problemem to bardzo polecam. Empatia, wysłuchanie, porady na przyszłość – tego na pewno można oczekiwać po wizycie u tego Pana 🙂 Warto dodać, że wizyta nie przebiegała w pośpiechu.

DZ

Przyszłam do Pani doktor z niedoczynnością tarczycy w drugiej ciąży. Żałuję, że przy pierwszej ciąży nie trafiłam od razu do Pani Agnieszki. Jest niesamowita. Wszystko tłumaczy i zapisuje. Bada ciśnienie i osłuchuje klatkę piersiową i plecy. W trakcie leczenie w razie jakichkolwiek pytań Pani doktor umożliwia ze sobą kontakt telefoniczny i e-mail.

Kamila Sz.

Pani doktor bardzo sympatyczna badanie przebiegło sprawnie wszystko wyjaśnione leki przepisane jeśli będzie jeszcze potrzeba to tylko do pani Doktor Wiktoria Nowak 🙂

Edyta

5/5

9,6

/ 10

Sports Medic polecane przez pacjentów

Otrzymaliśmy już ponad 1400 pozyctywnych ocen w serwisach Google, Facebook i Znanylekarz.pl

Byłeś/aś naszym Pacjentem?