fbpx
icon-10

rejestracja@sportsmedic.pl

Zarejestruj się!

icon-12

71 711 97 23

Zadzwoń!

icon-13

centrum@sportsmedic.pl

Masz pytanie? Napisz do nas!

Kim jesteśmy?

Centrum medyczne Sports Medic to nowoczesna placówka wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie wielu świadczeń medycznych bezpośrednio w w naszych oddziałach. Oferujemy kompleksową, prywatną opiekę lekarską dla wszystkich pacjentów poszukujących profesjonalnego wsparcia medycznego.

Centrum medyczne Sports Medic to opieka medyczna na najwyższym, światowym poziomie, gdzie pacjent i jego zdrowie jest dla nas najważniejsze. 

Korzystając ze zautomatyzowanego systemu powiadomień, każdy pacjent dostaje informację o wizycie dzień przed umówionym spotkaniem.

Nasze oddziały to kompleksowo wyposażone gabinety lekarskie, fizjoterapeutyczne, sale sportowe przeznaczone do funkcjonalnych treningów medycznych i motorycznych. Dodatkowo do dyspozycji pacjentów są strefy odnowy biologicznej wyposażone w specjalistyczne wanny do hydromasażu  oraz lodowych kąpieli.  O zdrowie naszych pacjentów dba kadra specjalistów zajmujących się:
 • ortopedią,
 • kardiologią,
 • laryngologią,
 • dietetyką,
 • neurologią,
 • reumatologią,
 • urologią,
 • fizjoterapią,
 • endokrynologią,
 • leczeniem bólu głowy, 
 • medycyną sportową, 
 • sonochirurgią (zabiegami pod kontrolą USG), 
 • chirurgią dziecięcą. 
o nas - sportsmedic centrum medyczne

W oczekiwaniu na przyjęcie do lekarza specjalisty, oferujemy przytulną i komfortową poczekalnię, zaopatrzoną w prasę i napoje.

Sports Medic – z pasji do zdrowia

Centrum medyczne Sports Medic to miejsce przyjazne sportowcom, osobom aktywnym fizycznie i wszystkim pacjentom, którzy potrzebują wsparcia przy leczeniu wszelkiego rodzaju urazów, schorzeń czy chorób.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z kompleksowej, prywatnej opieki lekarskiej i poznać kadrę doświadczonych specjalistów medycyny ogólnej, specjalistycznej i sportowej.

Nowoczesne gabinety lekarskie są wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny pozwalający na przeprowadzenie takich badań jak: USG, próby wysiłkowe, drobne zabiegi laryngologiczne czy innowacyjną terapię Game Ready.

Ponadto, posiadamy specjalną ofertę dla zawodowych sportowców, w ramach której oferujemy możliwość wszechstronnego przygotowania motorycznego pod daną dyscyplinę sportową pod okiem profesjonalistów. Nasze centrum medycyny sportowej oferuje personel, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz odbywanym szkoleniom, zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. 

sportsmedic centrum medyczne wrocław

Centrum medyczne Sports Medic posiada dwie placówki we Wrocławiu:

Gdzie jesteśmy?

Centrum medyczne SportsMedic znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Dokerskiej 2A w Galerii Pilczyckiej Viktor na II piętrze.
Placówka oferuje bezpłatny parking na terenie Galerii

Dojazd do Centrum Medycznego SportsMedic:

Na Kozanów można dojechać tramwajami linii:


31 Gaj – Dworzec Główny – Stadion Wrocław
32 Gaj – Dworzec Główny – Kozanów (Dokerska)

oraz autobusami linii:
C Kozanów – pl. Grunwaldzki
101 Kwiska – Leśnica
102 pl. Jana Pawła II – Wojanowska (przez Legnicką)
103 pl. Jana Pawła II – Pracze Odrzańskie
104 pl. Jana Pawła II – Rędzińska
126 Kozanów – Racławicka
127 Kozanów – Zwycięska
136 Kozanów – Tarnogaj
 

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!