ul. Dokerska 2A

54-142 Wrocław

NAPISZ DO NAS

[email protected]

ZADZWOŃ

71 788 81 81

NAPISZ DO NAS

[email protected]

ZADZWOŃ

71 788 81 81

O nas

icon-10

Zarejestruj się!

icon-12

71 788 81 81

Zadzwoń!

icon-13

Masz pytanie? Napisz do nas!

Kim jesteśmy?

Centrum medyczne SportsMedic to nowoczesna placówka wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie wielu świadczeń medycznych bezpośrednio w placówce. Oferujemy kompleksową, prywatną opiekę lekarską dla wszystkich pacjentów poszukujących profesjonalnego wsparcia medycznego.

Centrum medyczne SportsMedic to opieka medyczna na najwyższym, światowym poziomie, gdzie pacjent i jego zdrowie jest dla nas najważniejsze. 

Korzystając ze zautomatyzowanego systemu powiadomień, każdy pacjent dostaje informację o wizycie dzień przed umówionym spotkaniem.

Nasze centrum to kompleksowo wyposażone gabinety lekarskie, fizjoterapeutyczne, sala sportowa przeznaczona do funkcjonalnych treningów medycznych i motorycznych.

Dodatkowo do dyspozycji pacjentów jest strefa odnowy biologicznej wyposażona w specjalistyczne wanny do hydromasażu  oraz lodowych kąpieli. 

O zdrowie naszych pacjentów dba kadra specjalistów zajmujących się:

 • ortopedią i traumatologią narządu ruchu,
 • kardiologią,
 • laryngologią,
 • dietetyką,
 • neurologią,
 • reumatologią,
 • urologią,
 • fizjoterapią,
 • chorobami wewnętrznymi,
 • endokrynologią,
 • leczeniem bólu głowy, 
 • medycyną sportową, 
 • sonochirurgią (zabiegami pod kontrolą USG). 
o nas - sportsmedic centrum medyczne

W oczekiwaniu na przyjęcie do lekarza specjalisty, oferujemy przytulną i komfortową poczekalnię, zaopatrzoną w prasę i napoje.

SportsMedic – z pasji do zdrowia

Centrum medyczne SportsMedic to miejsce przyjazne sportowcom, osobom aktywnym fizycznie i wszystkim pacjentom, którzy potrzebują wsparcia przy leczeniu wszelkiego rodzaju urazów, schorzeń czy chorób.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z kompleksowej, prywatnej opieki lekarskiej i poznać kadrę doświadczonych specjalistów medycyny ogólnej, specjalistycznej i sportowej.

Nowoczesne gabinety lekarskie są wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny pozwalający na przeprowadzenie takich badań jak: USG, próby wysiłkowe, drobne zabiegi laryngologiczne czy innowacyjną terapię Game Ready.

Ponadto, posiadamy specjalną ofertę dla zawodowych sportowców, w ramach której oferujemy możliwość wszechstronnego przygotowania motorycznego pod daną dyscyplinę sportową pod okiem profesjonalistów. Nasze centrum medycyny sportowej oferuje personel, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz odbywanym szkoleniom, zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

sportsmedic centrum medyczne wrocław

Gdzie jesteśmy?

Centrum medyczne SportsMedic znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Dokerskiej 2A w Galerii Pilczyckiej Viktor na II piętrze.
Placówka oferuje bezpłatny parking na terenie Galerii

Dojazd do Centrum Medycznego SportsMedic:

Na Kozanów można dojechać tramwajami linii:


31 Gaj – Dworzec Główny – Stadion Wrocław
32 Gaj – Dworzec Główny – Kozanów (Dokerska)

oraz autobusami linii:
C Kozanów – pl. Grunwaldzki
101 Kwiska – Leśnica
102 pl. Jana Pawła II – Wojanowska (przez Legnicką)
103 pl. Jana Pawła II – Pracze Odrzańskie
104 pl. Jana Pawła II – Rędzińska
126 Kozanów – Racławicka
127 Kozanów – Zwycięska
136 Kozanów – Tarnogaj