fbpx
SM-Marcin

Specjalizacja: Trener

Stopień: Magister

Dział: Fizjoterapia

Marcin Pluta

Trener

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoje zainteresowania poszerzał studiując na AWF we Wrocławiu, uzyskując tym samym tytuł magistra ze specjalnością trener przygotowania motorycznego oraz licencjat na kierunku wychowanie fizyczne. Jest właścicielem oraz pomysłodawcą marki Motility Project, która jest ściśle związana ze sportem.

W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług, niezbędnych do rozwoju na wielu płaszczyznach. Skierowana jest zarówno do wyczynowców, jak i osób rekreacyjnie podchodzących do tematu.

Posiada dyplom UEFA B. Swoje doświadczenie poszerzał pracując m. in. w Zagłębiu Lubin, a także odbywając staż w klubach zagranicznych min. Benfica Lizbona. Oprócz wiedzy i umiejętności technicznych, posiada wiele cech niezbędnych w pracy trenerskiej. Dzięki licznym praktykom, stażom i szkoleniom ma zdolności komunikacyjne oraz bez problemu nawiązuje kontakty z podopiecznymi. Jako osoba energiczna i zaangażowana, stwarza podczas zajęć wyjątkową atmosferę. Aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie treningów uzyskał kwalifikacje ratownika medycznego.

Do klienta podchodzi holistycznie, dbając o jego rozwój w aspekcie fizycznym, zdrowego żywienia oraz pozytywnego nastawienia do aktywności fizycznej.

Uważa, że człowiek powinien nieustannie się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę, aby dążyć do bycia najlepszym w swoim fachu.

Świadczy usługi z zakresu:

Umów się na wizytę

Agata Bursztynowicz - ZnanyLekarz.pl

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!