Laryngolog Wrocław
Sports Medic

Umów wizytę u laryngologa w Sports Medic Wrocław jeśli doskwiera Ci ból ucha, zatok lub nawracający ból gardła. Konsultacja laryngologiczna będzie przydatna również w stanach zaburzeń węchu i smaku, zawrotów głowy, krwotoków z nosa, a także chrapania. Sprawdź, który laryngolog z naszych oddziałów we Wrocławiu jest bliżej Ciebie – na ulicy Dokerskiej 2A czy Swojczyckiej 69 – i zarezerwuj wizytę.

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Nie tylko konsultacja laryngologiczna! Oferujemy znacznie więcej!

W ramach specjalizacji jaką jest laryngologia, zespół naszych lekarzy świadczy także usługi w zakresie koagulacji naczyń nosowych czy koncho plastykę małżowin nosowych. Mało tego, pacjentami naszych laryngologów mogą być zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Wiemy też jak pomóc i Tobie. Wystarczy, że nam zaufasz i umówisz wizytę w jednym z naszych dwóch wrocławskich oddziałów.

W czym może pomóc Ci nasz laryngolog?

Zobacz listę naszych usług laryngologicznych, umów wizytę i zapomnij o swoich problemach zdrowotnych wymagających interwencji jednego z naszych specjalistów.

Konsultacja laryngologiczna dla dorosłych i dzieci.

Ogólna konsultacja laryngologiczna dla dzieci, młodzieży i osób pełnoletnich.

Koagulacja naczyń przegrody nosa

Zabieg kliniczny mający na celu zamknięcie naczyń krwionośnych nosa dla osób cierpiących na nawracające krwotoki z nosa.

Konchoplastyka małżowin nosowych

Konchoplastyka małżowin nosowych to zabieg polegający na zmniejszeniu rozmiarów małżowin, a tym samym poprawa ogólnej estetyki nosa.

Laryngologia

Poznaj naszych specjalistów

Cennik usług

 • Konsultacja laryngologiczna 250 zł

 • Konsultacja laryngologiczna dzieci 250 zł

 • Konsultacja laryngologiczna (możliwość wykonania endoskopii w cenie wizyty) 250 zł

 • Podcięcie wędzidełka (dzieci do 1 roku życia) 250 zł

 • Koagulacja naczyń przegrody nosa 300 zł

 • Usunięcie zrostów 500 zł

 • Usunięcie brodawczaka 600 zł

 • Konchoplastyka małżowin nosowych 1700 zł

 • Plastyka podniebienia 1800 zł

 • Tympanometria +50 zł do wizyty

Zarejestruj się na wizytę:

 • Konsultacja laryngologiczna 200 zł

 • Konsultacja laryngologiczna dzieci 200 zł

 • Konsultacja laryngologiczna z endoskopią 220 zł

 • Podcięcie wędzidełka (dzieci do 1 roku życia) 250 zł

 • Koagulacja naczyń przegrody nosa 300 zł

 • Usunięcie zrostów 500 zł

 • Usunięcie brodawczaka 600 zł

 • Konchoplastyka małżowin nosowych 1700 zł

 • Plastyka podniebienia 1800 zł

 • Tympanometria +50 zł do wizyty

Wybierz usługę i umów wizytę w naszym dziale ortopedii i medycyny sportowej.

Sports Medic

Masz pytania napisz do nas

Konsultacja laryngologa to Twoja szansa na lepsze życie więc nie bagatelizuj pierwotnych objawów.

Wbrew pozorom bardzo dużo pacjentów zwykle zwleka z wizytą u laryngologa. Błahe na pozór początkowe stany i objawy wydają się być proste w samodzielnym ich zwalczeniu. Zwykły ból głowy, ucha, albo katar. Z czasem człowiek nawet do tego jest w stanie przywyknąć obniżając swój komfort życiowy.

I niestety.

Ale takie właśnie podejście i bagatelizowanie pierwotnych objawów jest najczęstszą przyczyną dalszych, narastających problemów, które będąc spychanymi na dalszy plan codzienności, zazwyczaj stają się zalążkiem przewlekłych stanów zapalnych.

A z tymi nie można już igrać, bo konsekwencje takiego stanu rzeczy mogą okazać się fatalne w skutkach. To, co na pozór wydawało się być niepozorną dolegliwością, z czasem może doprowadzić do katastrofy. Zapalenie zatok, a nawet opon mózgowo – rdzeniowych to poważny stan, który w rezultacie może doprowadzić do poważnych powikłań.

Zwykły katar? Niestety, często bywa on oznaką znacznie poważniejszych zmian zdrowotnych wymagających natychmiastowej wizyty u laryngologa.

To, co czasami uznajmy za zwykły katar lub chwilowe przeziębienie, często okazuje się być infekcją, która w imponującym wręcz tempie potrafi generować fatalne objawy. Do takich sytuacji bez wątpienia możemy zaliczyć grzybicze zapalenie zatok, które wręcz ekspresowo się rozwija. Opłakanym skutkiem takiego zakażenia jest, niestety, stan w którym dochodzi do powikłań związanych z rozsiewem wewnątrzczaszkowym i oczodołowym. W konsekwencji zwykły katar może okazać się przyczyną zgonu.

Dlatego tak bardzo apelujemy, aby widok kataru przybierającego niezbyt miły dla oka widok był jasnym sygnałem do tego, że warto umówić wizytę u laryngologa i dla własnego zdrowia, nie bagatelizować tak trywialnej na pozór przesłanki.

Każdy laryngolog w Sports Medic Wrocław to specjalista, który jest w stanie rozwiązać Twój problem ze zdrowiem!

Jeśli cierpisz na chociażby jeden z powodów przytoczonych powyżej na stronie, masz tę pewność, że możemy się z nim uporać. I może nie my, ale na pewno nasz laryngolog, któremu zawczasu zdecydujesz się zaufać.

W Sports Medic pomagamy nie tylko dorosłym. Naszymi pacjentami są również dzieci i młodzież.  Wybierz jedną z naszych klinik we Wrocławiu, zobacz który laryngolog jest bliżej Ciebie i umów swoją pierwszą wizytę w naszym Centrum Medycznym.