Kardiolog w Sports Medic Wrocław

Twój kardiolog w Sports Medic Wrocław. Umów wizytę u naszego kardiologia i postaw na najlepszych specjalistów z całego Wrocławia. Zadbaj o profilaktykę lub pozwól nam zająć się Twoim schorzeniem. Zapewniamy efektywne konsultacje, badania, a nawet rehabilitację. Wszystko to zagwarantuje Ci nasz oddział kardiologiczny, któremu zaufały wrocławskie kluby Sportowe jak Śląsk Wrocław i Gwardia Wrocław!

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Kardiolodzy w naszej klinice naprawdę znają się na rzeczy, a Ty możesz nam zaufać.

Każdy kardiolog, który świadczy usługi lekarskie w naszym centrum nie jest tu z przypadku. Precyzyjnie dobrany zespół kardiologów, ukierunkowane doświadczenie i odpowiednie zaplecze medyczne zostały docenione nie tylko przez rzesze pacjentów, ale także wrocławskie kluby sportowe takie jak Śląsk Wrocław czy  Gwardia Wrocław. Umów wizytę i zadbaj o swoje serce oraz

Wizyta u naszego kardiologa jest dla Ciebie jeśli:

shutterstock_539192422

Potrzebujesz profilaktycznej konsultacji kardiologicznej

Pamiętaj o profilaktyce. Nerwowość, stres, nieodpowiedni styl życia czy dieta, a także używki to ryzyko chorób serca. Zatroszcz się o swoje serce.

shutterstock_2042985599

Diagnostyka i specjalistyczne badania schorzeń serca i układu krążenia

Badamy, diagnozujemy i leczymy choroby serca. Posiadamy odpowiedni sprzęt medyczny oraz wiedzę, by zadbać o Twój stan zdrowia.

shutterstock_1461703244

Fizjoterapia i rehabilitacja kardiologiczna po zawałach lub udarach

Nasz dział kardiologii to nie tylko lekarze. To także sztab fizjoterapeutów i trenerów       medycznych, dzięki którym wrócisz do pełni sił!

Co zrobimy dla Ciebie w naszym oddziale kardiologicznym?

01

Zdiagnozujemy

Wykonamy konsultację kardiologiczną w aspekcie profilaktyki lub zdiagnozowanej choroby oraz nakreślimy ewentualny tok leczenia.

02

Wdrożymy leczenie

 Jeśli Twój stan zdrowia faktycznie wymaga interwencji kardiologa, wówczas wdrożymy i zrealizujemy Twój własny plan kardiologiczny.

03

Przeprowadzimy rehabilitację

Jeśli Twoje serce i układ krążenia są po udarze, zawale czy wylewie, a Ty potrzebujesz   rehabilitacji to jesteś we właściwym miejscu

04

Zapewniamy szereg działań profilaktyczno – diagnostycznych

Konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe, rozmaite badania Holterem, USG serca i echo serca, a także próby wysiłkowe.

Kardiologia

Poznaj naszych specjalistów

Nasi kardiolodzy

Cennik usług

 • Konsultacja kardiologiczna od 230 zł

 • Konsultacja kardiologiczna + EKG od 250 zł

 • Konsultacja kardiologiczna + Echo serca od 320 zł

 • Konsultacja kardiologiczna + EKG + Echo serca od 350 zł

 • Echo serca / USG serca od 230 zł

 • USG Doppler tętnic jednej kończyny 180 zł

 • USG Doppler tętnic dwóch kończyn 260 zł

 • USG Doppler żył jednej kończyny 180 zł

 • USG Doppler żył dwóch kończyn 260 zł

 • USG Doppler tętnic szyjnych 190 zł

 • USG Doppler tętnic nerkowych 190 zł

 • USG Doppler aorty 190 zł

 • Konsultacja Kardiologiczna + próba wysiłkowa od 370 zł

 • Holter ciśnieniowy 24-godzinny 170 zł

 • Holter EKG 12 odprowadzeniowy 24H 190 zł

 • Holter ciśnieniowy 48-godzinny 300 zł

 • Holter EKG 24-godzinny 170 zł

 • Holter EKG 48-godzinny 300 zł

Zarejestruj się na wizytę:

Jeśli nasz kardiolog stwierdził u Ciebie problemy z sercem lub układem krążenia to być może warto zostać z nami na dłużej i podjąć kolejny etap na drodze Twojego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności?

Sports Medic

Masz pytania napisz do nas

Kardiolog w Sports Medic Wrocław to Twoja szansa na utrzymanie obecnej formy lub osoba, która pomoże rozwiązać Twój obecny problem zdrowotny.

Zespół naszych kardiologów to odpowiednio wykwalifikowany personel specjalistów o określonych specjalizacjach i ukierunkowanym doświadczeniu. Decydując się na nasze centrum medyczne stawiasz na najlepszych specjalistów z całego Wrocławia i dołączasz do rzeszy naszych zadowolonych pacjentów.

Pamiętaj, że jakość naszych usług kardiologicznych została doceniona przez wrocławskie marki sportowe jak Śląsk Wrocław i Gwardia Wrocław, powierzając  nam zadanie profilaktyki i diagnostyki swoich sportowców.

Od konsultacji kardiologicznej po leczenie i rehabilitację – jeśli to konieczne.

Dział kardiologii w naszym centrum to nie tylko profilaktyka. To także możliwość diagnozowania, leczenia i rehabilitacji w świetle chorób serca oraz układu krążenia. Odpowiedni specjaliści, trenerzy i zaplecze medyczne czynią z naszej kliniki miejsce, które może zatroszczyć się o Ciebie w sposób kompletny.

Kiedy zgłosić się z wizytą do kardiologa?

Jeśli prowadzisz niekoniecznie zdrowy tryb życia, sięgasz po używki, alkohol, kawę lub męczy Cię długofalowy stres to znak, że Twoje serce, układ krążenia i układ nerwowy mogą być nieco zszargane. Jeśli przy okazji towarzyszą temu wyższe ciśnienie, bóle i uciski klatki piersiowej, arytmie, omdlenia, zasłabnięcia czy nagłe zmiany stanu świadomości to znak, że problem już istnieje.