Fala uderzeniowa Wrocław – nieinwazyjna terapia schorzeń narządu ruchu

fala uderzeniowa wrocław

Cierpisz na chroniczne bóle i poszukujesz nieinwazyjnego rozwiązania, które pomoże Ci je uśmierzyć i wrócić do sprawności życiowej? Serdecznie zapraszamy na zabiegi z użyciem fali uderzeniowej. Od 13 maja do 22 maja 2020 roku w naszym centrum medycznym SportsMedic wykonywane będą testy falą uderzeniową najnowszego typu.

fala uderzeniowa wrocław

Dla kogo skierowana jest terapia falami uderzeniowymi?

Fale uderzeniowe wykorzystywane są w nieinwazyjnej terapii, która stanowi alternatywę do poważnych zabiegów chirurgicznych. W tej procedurze medycznej leczone są nie tylko objawy przewlekłego bólu układu mięśniowo-szkieletowego, zwapnienia i zaburzone zrosty kostne, ale również i przyczyny występującego bólu i dyskomfortu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Jak działa terapia falami uderzeniowymi?

Fale uderzeniowe działają w sposób nieinwazyjny, docierając do głębokich warstw skóry, gdzie pobudzają komórki do wzmożonych procesów regeneracji i gojenia. Proces ten bezpośrednio wpływa na uszkodzone tkanki i powoduje zniwelowanie przewlekłego bólu. 

Fala uderzeniowa Wrocław cena

W dniach od 13 do 22 maja 2020 trwają dni testowe terapii falą uderzeniową najnowszego typu, w związku z czym w naszym centrum medycznym będzie można wykonać nieinwazyjny, nowoczesny zabieg w obniżonej cenie 50 zł. Po zakończeniu okresu promocyjnego, terapia falą uderzeniową będzie dostępna w centrum medycznym SportsMedic w cenie 80 zł.

Fala uderzeniowa Wrocław – zarejestruj się

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty testowej, zachęcamy do zarejestrowania się na wizytę. Możecie to zrobić telefonicznie, pod numerem: 71 711 97 23 lub skontaktować się z nami mailowo, pisząc wiadomość na adres: rejestracja@sportsmedic.pl Zapraszamy!

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print