Chirurgia dziecięca w mieście Wrocław
Klinika chirurgiczna Sports Medic

Chirurgia dziecięca w naszej klinice Sports Medic Wrocław dedykowana jest dzieciom, w tym również noworodkom oraz ich rodzicom, którzy za konieczną uważają interwencję chirurga dziecięcego.

Leczymy nie tylko urazy, złamania i skręcenia, ale również przepuklinę pachwinową, guzki tkanek miękkich i zmiany skórne. Nabyte i wrodzone. Podcinamy więzadełko, ściągamy szwy i leczymy rany, które w przypadku dzieci są nad wyraz częstym zjawiskiem.

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Prywatna poradnia chirurgii dziecięcej we Wrocławiu – umów wizytę Twojego dziecka.

Umów wizytę swojego dziecka u chirurga dziecięcego w naszej wrocławskiej klinice jeżeli zaistniała konieczność wizyty u specjalisty. Umów wizytę już teraz i nie trać czasu.

Chirurgia dziecięca w Sports Medic Wrocław skierowana jest zarówno dla noworodków jak i tych nieco starszych dzieci wymagających interwencji chirurga.

Konsultacje chirurgiczne

Konsultacje chirurgiczne obejmujące stłuczenia, skręcenia i złamania.

Leczenie przepukliny

Leczymy dzieci z przepukliny pachwinowej.

Guzki tkanek

Usuwamy guzki tkanek miękkich.

Zmiany skórne

Usuwamy zmiany skórne i niepożądane znamiona.

Leczenie oparzeń, ran, szycie i zdejmowanie szwów

Leczymy rany i oparzenia, zakładamy i zdejmujemy szwy.

Podcinanie więzadełka

Podcinamy więzadełko. 

Korekty napletka i jąder

Korekty napletka oraz leczenia niezstępujących jąder

ul. Dokerska 2A
Wrocław

ul. Swojczycka 69
Wrocław

Kiedy udać się do chirurga dziecięcego?

Chirurgia dziecięca

Poznaj naszych specjalistów

Cennik usług

  • Konsultacja chirurgiczna dla dzieci 180 zł

  • Podcięcie wędzidełka niemowlęta do 1. roku życia od 250 zł

  • Podcięcie wędzidełka u dzieci od 400 zł

  • Usunięcie wrastającego paznokcia od 450 zł

  • Usunięcie ciała obcego od 450 zł

  • Leczenie ran od 190 zł

  • Usunięcie zmian skórnych od 350 zł

  • Kontrola po zabiegu/ściągnięcie szwów 100 zł

Zarejestruj się na wizytę:

Masz pytania napisz do nas

Chirurgia dziecięca w Sports Medic Wrocław

Chirurgia dziecięca to dziedzina medycyny zajmująca się szeroko pojętym leczeniem operacyjnym narządów ciała człowieka od pierwszych dni życia: noworodków, niemowląt, dzieci do 18 roku życia. Dziecko różni się znacząco od dorosłego, w szczególności różnicą w budowie ciała, chwiejnością równowagi wodno-elektrolitowej czy regulacją temperatury ciała. Przykładamy dużą wagę do odpowiedniej opieki nad małymi Pacjentami, aby czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Chirurgia dziecięca w Sports Medic Wrocław wymaga przede wszystkim odpowiedniego podejścia do pacjenta, ale również i niezwykle obszernej wiedzy dotyczącej prawidłowej pracy i funkcjonowania organizmu młodego człowieka. W naszej wrocławskiej poradni to wszystko właśnie można otrzymać. Tutaj ważne są zarówno same dzieci, które z różnych przyczyn wymagają pomocy specjalistów z zakresu chirurgii, ale również i ich rodzice, którzy liczą na fachowe podejście i jak najlepszą współpracę na płaszczyźnie lekarz – rodzic – dziecko.

Chirurg dziecięcy niczym drugi rodzic. Nie bój się oddać nam swojego dziecka i pozwól nam pomóc w jego problemie.

Klinika chirurgii dziecięcej powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o najwyższej jakości leczeniu, wraz z uwzględnieniem profesjonalnego podejścia do nieletnich pacjentów i kompleksowej nad nimi opieki. Czy udało nam się to osiągnąć? Wystarczy spojrzeć na pozytywne opinie i uśmiechy na twarzach dzieci. Doskonale wiemy, jak wielką traumę może wywołać w psychice dziecka nieodpowiednie podejście lekarza, dlatego też zatrudniamy tutaj najlepszych chirurgów dziecięcych, którzy swoim podejściem, wiedzą i odpowiednimi kwalifikacjami, są w stanie pomóc absolutnie każdemu dziecku, zarówno na etapie diagnozowania, jak również i samego leczenia. Chirurgia dziecięca w Sports Medic Wrocław oferuje swoje usługi aż w dwóch wrocławskich lokalizacjach.

Chirurg dziecięcy Wrocław prywatnie? Jasne, że tak! Umów wizytę w naszej klinice już teraz!

Szybka interwencja w przypadku nagłej pomocy chirurgicznej, stanowi jak najbardziej kluczowy element, który może uchronić Twoje dziecko przed wieloma konsekwencjami zdrowotnymi. W wielu przypadkach dane działanie może zagrażać zdrowiu, a nawet i życiu małych pacjentów. W ramach chirurgii dziecięcej, oferujemy Państwu kompleksową pomoc i opiekę, zarówno noworodków, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.