Chirurgia dziecięca Wrocław w Sports Medic

Chirurgia dziecięca to dziedzina medycyny zajmująca się szeroko pojętym leczeniem operacyjnym narządów ciała człowieka od pierwszych dni życia: noworodków, niemowląt, dzieci do 18 roku życia. Dziecko różni się znacząco od dorosłego, w szczególności różnicą w budowie ciała, chwiejnością równowagi wodno-elektrolitowej czy regulacją temperatury ciała. Przykładamy dużą wagę do odpowiedniej opieki nad małymi Pacjentami, aby czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Chirurgia dziecięca Wrocław wymaga przede wszystkim odpowiedniego podejścia do pacjenta, ale również i niezwykle obszernej wiedzy dotyczącej prawidłowej pracy i funkcjonowania organizmu młodego człowieka. W naszej placówce medycznej Sports Medic Wrocław, to wszystko właśnie można otrzymać. Tutaj ważne są zarówno same dzieci, które z różnych przyczyn wymagają pomocy specjalistów z zakresu chirurgii, ale również i ich rodzice, którzy liczą na fachowe podejście i jak najlepszą współpracę na płaszczyźnie lekarz – rodzic – dziecko.

Zakres usług

Decydując się na naszą placówkę Sports Medic Wrocław, jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych małych pacjentów i ich rodziców. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie chirurgii dziecięcej, w tym między innymi polecamy Państwu:

Chirurgia dziecięca w Sports Medic Wrocław

Nasza placówka Sports Medic Wrocław powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o najwyższej jakości leczeniu, wraz z uwzględnieniem profesjonalnego podejścia do pacjentów i kompleksowej nad nimi opieki. Czy udało nam się to osiągnąć? Wystarczy spojrzeć na pozytywne opinie i uśmiechy na twarzach dzieci. Doskonale wiemy, jak wielką traumę może wywołać w psychice dziecka nieodpowiednie podejście lekarza, dlatego też zatrudniamy tutaj najlepszych chirurgów dziecięcych, którzy swoim podejściem, wiedzą i odpowiednimi kwalifikacjami, są w stanie pomóc absolutnie każdemu dziecku, zarówno na etapie diagnozowania, jak również i samego leczenia. Chirurgia dziecięca Wrocław oferuje swoje usługi na terenie dwóch placówek – Sports Medic Dokerska.

Kiedy wybrać się na wizytę?

Szybka interwencja w przypadku nagłej pomocy chirurgicznej, stanowi jak najbardziej kluczowy element, który może uchronić przed wieloma konsekwencjami zdrowotnymi. W wielu przypadkach dane działanie może zagrażać zdrowiu, a nawet i życiu pacjentów, szczególnie dzieci. W ramach chirurgii dziecięcej Wrocław, oferujemy Państwu kompleksową pomoc i opiekę, zarówno noworodków, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Kiedy zgłosić się do specjalisty? W przypadku występowania takich problemów, jak:

5/5

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów we Wrocławiu

Specjaliści Sports Medic Wrocław

Cennik

W centrum medycznym Sports Medic oferujemy następujące zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej: 

  • Konsultacja chirurgiczna dla dzieci 160 zł

  • Podcięcie wędzidełka niemowlęta do 1. roku życia od 250 zł

  • Podcięcie wędzidełka u dzieci od 400 zł

  • Usunięcie wrastającego paznokcia od 450 zł

  • Usunięcie ciała obcego od 450 zł

  • Leczenie ran od 190 zł

  • Usunięcie zmian skórnych od 350 zł

  • Kontrola po zabiegu/ściągnięcie szwów 100 zł

Umów się na wizytę

Aby umówić wizytę z zakresu kardiologii Wrocław, możesz skorzystać z dostępnych opcji rejestracji: