Najnowsze informacje
Sports Medic

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami o naszej placówce!
bol-plecow

Ból pleców – przyczyny i leczenie

Dolegliwości bólowe pleców są jednymi z najczęściej zgłaszanych bólów. W jaki sposób do nich dochodzi? Jak można skutecznie je leczyć?
shutterstock_1901756104-1024x683

Jakie są rodzaje złamań kości?

Złamania kości dzieli się na różne kategorie w zależności od stopnia, lokalizacji, ciężkości oraz typu jej uszkodzenia. Jakie są najczęściej występujące rodzaje złamań kości?
shutterstock_1352441132-1024x683

Czym się różni zwichniecie od skręcenia stawu?

Zwichnięcie stawu oraz jego skręcenie są terminami bardzo często używanymi zamiennie. Warto jednak wskazać, że odnoszą się one do innych dolegliwości. Czym dokładnie jest zwichnięcie
WhatsApp-Image-2022-03-04-at-13.53.28-2-1024x704

Artroskopia stawu kolanowego Wrocław – ortopedia Sports Medic Clinic

Wiele urazów stawów wymaga specjalistycznej diagnostyki i leczenia. Dzisiejsza wiedza i technologia pozwalają na przeprowadzenie takich procedur w jak najmniej inwazyjny sposób.
medycyna sportowa wrocław

Medycyna sportowa – czyli kiedy warto skorzystać z treningów medycznych

Medycyna sportowa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i wybierana jest ona przez stale to rosnącą rzeszę pacjentów, borykających się z różnego
Konchoplastyka małżowin nosowych wrocław

Konchoplastyka – jak poradzić sobie z przerostem małżowin nosowych?

Przerost małżowin nosowych jest stosunkowo często pojawiającą się przypadłością, która dla osób zmagających się z tym problemem, jest bardzo uciążliwym stanem.
plastyka podniebienia wrocław

Plastyka podniebienia – sposób na chrapanie i bezdech nocny

Problem związany z chrapaniem oraz z bezdechem nocnym dotyka coraz większego odsetka osób. I o ile samo chrapanie jest utrapieniem przede wszystkim dla osób żyjących
uszkodzenie łąkotki wrocław

Uszkodzenie łąkotki – kompleksowa opieka od Sports Medic Clinic

Łąkotka jest to włóknisto – chrzęstna struktura mieszcząca się w stawie kolanowym, pomiędzy kością udową i piszczelową, pełniąc tam niejako rodzaj poduszki.
rekonstrukcja ACL Wrocław

Rekonstrukcja ACL Wrocław | Sports Medic Wrocław

ACL jest to więzadło krzyżowe przednie stawu kolanowego, które w wyniku uszkodzenia, wymaga odpowiedniej rekonstrukcji, czyli przeszczepu.

Masz pytania napisz do nas