Badanie okresowe sportowców – zapraszamy do SportsMedic!

Badanie okresowe sportowców – zapraszamy do SportsMedic!

W naszym centrum medycznym specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach związanych z medycyną sportową. Swoją ofertę badań dla sportowców kierujemy do pacjentów posiadających licencję zawodnika. Monitoruj swój stan zdrowia pod okiem najlepszych specjalistów we Wrocławiu. 

Badania sportowe we Wrocławiu – dla kogo i kiedy je wykonać?

Jak sama nazwa wskazuje – badania sportowe okresowe przeznaczone są dla profesjonalnych sportowców, którzy uzyskali licencję zawodnika i uprawiają sport wyczynowo. Okresowe badania dla sportowców przeprowadzane są systematycznie w okresach: raz na pół roku, raz na rok oraz raz na 2 lata u dzieci i młodzieży do ukończenia 21 roku życia oraz u profesjonalnych zawodników pomiędzy 21 a 23 rokiem życia. 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Zakres okresowych badań sportowych

W zakresie okresowych badań sportowych przeprowadzanych cykliczne co pół roku znajdują się: ogólne badania lekarskie, badanie ortopedyczne oraz badania pomiarowe całego ciała. W skład badań wykonywanych rokrocznie wchodzą: badania krwi (morfologia), badanie moczu, EKG, Odczyn Biernackiego, glukoza. Badania przeprowadzane co 2 lata zawierają: badanie laryngologiczne oraz okulistyczne. 

Jak zarejestrować się na badania okresowe sportowców?

W centrum medycznym SportsMedic specjalistyczna kadra lekarzy z zakresu medycyny sportowej czeka na Was. Zapraszamy do rezerwowania wizyt poprzez:

Badania dla sportowców – cena w SportsMedic

Zapraszamy na konsultacje specjalisty medycyny sportowej dla pacjentów do 21 roku życia, które kosztują 130 zł oraz dla pacjentów po 21 roku życia w cenie 150 zł.

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  

Umów wizytę w Sports Medic Wrocław:

Najnowsze wpisy

kategorie

tagi

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print