fbpx
Strona główna » Tlenoterapia hiperbaryczna – nowoczesna terapia w SportsMedic

Tlenoterapia hiperbaryczna – nowoczesna terapia w SportsMedic

W centrum medycznym SportsMedic poszukujemy najnowocześniejszych terapii i innowacyjnych rozwiązań, żeby w jeszcze bardziej kompleksowy sposób zadbać o naszych pacjentów. Dlatego też wprowadzamy do naszej oferty tlenoterapię hiperbaryczną, która wspomaga leczenie i proces regeneracji w przypadku wielu chorób oraz schorzeń.

Jak wygląda zabieg?

Tlenoterapia hiperbaryczna jest zabiegiem nieinwazyjnym, wykonywanym w komorze hiperbarycznej, w której występuje podwyższone ciśnienie i większa zawartość tlenu. Takie warunki stworzone są po to, by organizm mógł przyspieszyć swoje naturalne możliwości regeneracji organizmu. Aby tlen mógł jak najlepiej przeniknąć do tkanek skóry – w trakcie zabiegu jest on podawany poprzez jednorazową maseczkę. Sesja zabiegowa trwa około 60 minut i jest bezpieczna zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. 

Tlenoterapia hiperbaryczna – kiedy ją wykonać?

To idealny zabieg dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Sesja w komorze hiperbarycznej świetnie sprawdzi się dla sportowców, którzy chcą zwiększyć wydolność swojego organizmu, pragną złagodzić stany zapalne występujące w organizmie czy zregenerować uszkodzenia mechaniczne skóry oraz nadwerężone treningiem mięśnie. Oprócz osób aktywnych fizycznie, tlenoterapia hiperbaryczna zalecana jest wszystkim, ze względu na pozytywny wpływ na wzmocnienie odporności organizmu i dotlenienie komórek, co bezpośrednio wpływa na polepszenie pracy układu immunologicznego i oddechowego.

Jak zarejestrować się na zabieg?

Zapraszamy do rezerwowania zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej poprzez:

Tlenoterapia hiperbaryczna – cena w SportsMedic 

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji, dzięki której do końca sierpnia 2020 roku pierwsze wejście do komory hiperbarycznej jest zupełnie DARMOWE! Cena za jedną sesję terapeutyczną, po okresie promocyjnym, wynosi 150 zł + koszt maseczki dla pacjenta. Oferujemy również pakiety zabiegowe:

  • 10 wejść w cenie 1280 zł
  • 12 wejść w cenie 1440 zł
  • 15 wejść w cenie 1700 zł

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!