fbpx
Strona główna » Medycyna sportowa w SportsMedic – zapraszamy!

Medycyna sportowa w SportsMedic – zapraszamy!

Medycyna sportowa w SportsMedic – zapraszamy!

Zaczyna się sezon letni, a więc za niedługo wystartują obozy sportowe dla młodzieży oraz rozpoczną się wzmożone treningi zawodowych sportowców. Dlatego w tym wyjątkowym czasie serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług lekarza medycyny sportowej w centrum medycznym SportsMedic.  Już od 24 czerwca czekają na Was specjalistyczne konsultacje u lek. Anety Wirkijowskiej.

Medycyna sportowa w SportsMedic – zapraszamy!

Medycyna sportowa dla dzieci i młodzieży

Uczestnictwo w obozie sportowym lub klasyfikacja młodzieży do szkoły sportowej wymaga wydania odpowiedniego, specjalistycznego orzeczenia lekarskiego, informującego o zdolności uprawiania przez dziecko sportu poza szkołą. Dlatego też, chcąc wysłać pociechę na obóz sportowy lub do szkoły mistrzostwa sportowego, musimy otrzymać orzeczenie lekarskie od specjalisty posiadającego kwalifikacje do wydawania tego typu dokumentów.

Medycyna sportowa dla dorosłych

Wizyta u lekarza medycyny sportowej oczywiście nie jest przeznaczona wyłącznie dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych. Zapraszamy wszystkich sportowców oraz osoby aktywne fizycznie, dla których sport stanowi ogromną część życia, celem specjalistycznej konsultacji i wykluczenia ewentualnych schorzeń, które mogą wystąpić u osób uprawiających sport wyczynowo.

Kiedy udać się do lekarza medycyny sportowej?

Jeśli zaczynacie swoją przygodę ze sportem zalecamy wizytę u lekarza medycyny sportowej, która na celu będzie miała ustalenie jaka jest wydolność organizmu, jakie ćwiczenia będą korzystne dla konkretnego pacjenta i jak trenować, aby nie nadwerężyć mięśni i unikać ewentualnych kontuzji. Zawodowi sportowcy i osoby już aktywne fizycznie powinny pojawiać się na wizytach konsultacyjnych, by sprawdzić sportowe postępy i na bieżąco monitorować stan zdrowia.

Specjalista medycyny sportowej – umów wizytę

W centrum medycznym SportsMedic, w zakresie medycyny sportowej, możecie od 24 czerwca, skorzystać z usług doświadczonej specjalistki –lek. Anety Wirkijowskiej. Serdecznie zachęcamy do umówienia wizyty w dogodny dla Was sposób:

Specjalistyczna konsultacja lekarza medycyny sportowej w SportsMedic kosztuje 130 zł (pacjent do 21. roku życia) oraz 150 zł (pacjent po 21. roku życia).

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!