fbpx
Strona główna » Innowacyjna terapia Game Ready już dostępna w SportsMedic!

Innowacyjna terapia Game Ready już dostępna w SportsMedic!

Innowacyjna terapia Game Ready już dostępna w SportsMedic!

W centrum medycznym SportsMedic możecie od dzisiaj skorzystać z zupełnie innowacyjnej, jedynej we Wrocławiu, terapii Game Ready. Czym jest ten tajemniczo brzmiący zabieg?

game ready we Wrocławiu

Game Ready Wrocław – nowoczesny system rehabilitacji

Wielofunkcyjny system Game Ready to kompleksowa terapia zimnem i kompresją, której celem jest wspomaganie rekonwalescencji po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz powrót pacjentów do pełnej sprawności fizycznej.

Game Ready leczenie zimnem

Wykorzystywanie zimna w terapii medycznej wykazuje właściwości minimalizujące ból oraz pomagające uporać się z obrzękiem. Połączenie optymalnego chłodzenia, wraz z kompleksowym uciskiem, zmniejsza odczucie bólu u pacjenta i pozytywnie wpływa na szybszą regenerację tkanek. 

Dla kogo przeznaczone są terapie zimnem Wrocław?

Game Ready idealnie sprawdzi się u szerokiego spektrum pacjentów. Na zabiegi zapraszamy: sportowców, osoby aktywne fizycznie, trenerów sportowych i osoby po przebytej operacji, zabiegach ortopedycznych czy urazach, które chcą przywrócić sprawność w obrębie stawu kolanowego i skokowego. Właśnie na te partie ciała wykonywany jest nasz zabieg Game Ready. 


Leczenie zimnem Wrocław, terapia kontrolowanym ciepłem, szybkiego kontrastu i aktywnym uciskiem.


Urządzenie Game Ready zapewnia terapię zimnem, ale bez użycia lodu do 3°C. Taki zabieg wpływa na obkurczanie naczyń krwionośnych, zniwelowanie bólu oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia stanów zapalnych. W połączeniu z terapią aktywnego ucisku, kontrolowanym ciepłem i szybkiego kontrastu, Game Ready staje się innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniem.

Cena zabiegu

Terapie (zimnem, kontrolowanym ciepłem, aktywnym uciskiem i szybkiego kontrastu) z użyciem Game Ready, w centrum medycznym SportsMedic, kosztują 50 zł.

game ready wrocław

Umów wizytę

Zapisz się na wizytę i wypróbuj w jedynym miejscu we Wrocławiu nowoczesną terapię najwyższej jakości!

Telefon: 71 711 97 23 

Mail: [email protected]

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!