fbpx
Strona główna » Endokrynolog Wrocław – pomoc w problemach z tarczycą

Endokrynolog Wrocław – pomoc w problemach z tarczycą

Problemy z tarczycą, takie jak nadczynność czy niedoczynność, są niezwykle popularne w dzisiejszym świecie. Złe samopoczucie, bezsenność, brak łaknienia lub ciągły apetyt mogą wskazywać na zaburzoną gospodarkę hormonalną. Wykonaj USG tarczycy w naszym centrum medycznym i już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie.

usg tarczycy wrocław

Badanie USG tarczycy

To zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne badanie wykonywane ultrasonografem. Szyja pacjenta pokrywana jest specjalistycznym żelem, który pomaga głowicy USG odczytać dokładny obraz tarczycy. Wykonanie badania USG tarczycy jest rekomendowane przez lekarza endokrynologa, aby wykluczyć lub potwierdzić ewentualne problemy związane z działaniem tego gruczołu. 

Lekarz tarczyca Wrocław – specjaliści SportsMedic czekają

W interdyscyplinarnym centrum medycznym SportsMedic pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści endokrynolodzy, którzy kompleksowo zbadają pacjentów w kierunku nadczynności lub niedoczynności tarczycy.

Zapisz się na wizytę do endokrynologa we Wrocławiu!

Zapraszamy na konsultacje endokrynologiczne do lek. spec. Natalii Rogali. Umów wizytę poprzez portal Znany Lekarz, zadzwoń do nas: 71 711 97 23 lub napisz na: [email protected]

Nadczynność tarczycy Wrocław – objawy

Do głównych objawów alarmujących, które mogą wskazywać na nadczynność tarczycy zaliczamy m.in.: uczucie gorąca, wzmożoną potliwość, drżenie rąk, spadek masy ciała, mimo wzmożonego łaknienia oraz uczucie rozdrażnienia.

Niedoczynność tarczycy Wrocław – objawy

O niedoczynności tarczycy mogą świadczyć następujące objawy: uczucie ciągłego zimna, obniżony nastrój (depresja), przyrost masy ciała czy uczucie zmęczenia oraz senności.

Endokrynolog dziecięcy Wrocław – istotna diagnoza

Nieprawdą jest, że problemy endokrynologiczne występują dopiero w dorosłym życiu. Młody organizm również może być narażony na zaburzenia hormonalne. Dlatego warto jest skonsultować swoje dziecko z endokrynologiem dziecięcym w SportsMedic.

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!