fbpx

Endokrynolog a ciąża – hormony pod kontrolą

W okresie ciąży, w organizmie kobiety, zachodzi wiele zmian, które wymagają konsultacji i opieki lekarskiej. Jedną z najważniejszych kwestii jest wizyta u endokrynologa. Zobacz co czeka na Ciebie w interdyscyplinarnym centrum medycznym SportsMedic.

endokrynolog a ciaza

Wizyta u endokrynologa w ciąży Wrocław

Kobieta w ciąży zmaga się z wieloma zmianami hormonalnymi, które należy obserwować i kontrolować pod opieką lekarza specjalisty. Tarczyca w ciąży może być narażona na skoki hormonalne, które mogą powodować niedoczynność tarczycy w ciąży lub nadczynność. 

Zapisz się na wizytę do endokrynologa we Wrocławiu!

Zapraszamy na konsultacje endokrynologiczne do lek. spec. Natalii Rogali. Umów wizytę poprzez portal Znany Lekarz, zadzwoń do nas: 71 711 97 23 lub napisz na: rejestracja@sportsmedic.pl

USG tarczycy w ciąży Wrocław – istotna diagnoza

Badanie tarczycy ultrasonografem jest zupełnie bezbolesne, nieinwazyjne i pomaga w obserwacji czy z gruczołem nie dzieje się nic niepokojącego. Kompleksowe konsultacje endokrynologiczne na każdym etapie ciąży to jedna z najważniejszych procedur medycznych, w tym wyjątkowym dla kobiety czasie.

USG tarczycy w ciąży Wrocław – istotna diagnoza

Zaburzenia tarczycowe mogą wpływać na utrudnienia z zajściem w ciążę, dlatego istotna jest odpowiednia diagnoza i opieka lekarska. Dzięki opanowaniu stężenia hormonów, i utrzymaniu ich w normie, dzięki wdrożonemu leczeniu, kobieta nie powinna mieć problemów z zajściem w upragnioną ciążę.

Jak dojechać do centrum medycznego SportsMedic?

Nasze prywatne centrum medyczne mieści się we Wrocławiu w Galerii Pilczyckiej Victor przy ulicy Dokerskiej 2A. 

Wybierając dojazd do SportsMedic od strony centrum Wrocławia, należy się kierować ulicą Legnicką, następnie skręcić w ulicę Na ostatnim groszu i skręcić w lewo na ulicę Pilczycką. Po prawej stronie znajduje się Galeria Pilczycka Victor. Jeśli jadą Państwo do nas samochodem, polecamy skręcić za światłami w prawo, w ulicę Kozanowską, a następnie kierować się na parking Galerii Pilczyckiej Victor. Parking jest bezpłatny.

Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy!